Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iza wątek zamknięty Witam. Pani Marzenka czesała mnie na ślub córki . Mam włosy półdługie ....
~Iza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Allt perfekt! wątek zamknięty Har varit kund på salongen de senaste 4 åren. Fantastisk personal...
~I. Mattsson
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Najlepszy Instytut Urody w trójmieście !!! wątek zamknięty Miałam okropne bardzo głębokie zmarszczki na czole , skóra na polikach i...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2015

klientka wątek zamknięty trafilam do pani Iwonki z polecenia kolezanki,szczerze jestem zadowolona z...
~magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

wyjątkowo miłe miejsce wątek zamknięty Wybrałam ten salon ze względu na opinie i otrzymane nagrody i nie zawiodłam...
~monia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 grudnia 2014

Zawiedziona wątek zamknięty Przykro mi stwierdzić, ale bardzo się zawiodłam na jakości wykonanego...
~magda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

ZMARSZCZKI wątek zamknięty Jestem zachwycona moim wyglądem po wykonaniu w tym gabinecie wypełnienia...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 grudnia 2014

Salon godny polecenia wątek zamknięty Profesjonalne usługi fryzjerskie. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Kasi....
~Truskawka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

makijaż permanentny wątek zamknięty Pani Julita wykonała mi brwi i kreski górne. Makijaż zrobiła perfekcyjnie....
~A.Piskorska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 września 2014

nie polecam wątek zamknięty to był mój trzeci raz w VIVIEN i niestety ostatni raz. Jedyna miła osoba to...
~Anita
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

Super salon kosmetyczny! wątek zamknięty Salon vivine jest najlepszy na świecie!!! Pani Julitka zna się na swojej...
~Wiśnia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

pelen profesjonalizm wątek zamknięty Salon jest usytuowany przy głównej ulicy w Gdyni. Ma piękny wystrój i...
~krystyna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 maja 2014

Vivien wątek zamknięty Witam Chciałem serdecznie podziękować za miła atmosferę w salonie i pełen...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2014

Pani Gosia wątek zamknięty Przychodzę tak tylko dla Pani recepcjonistki! Pani Gosia jest bardzo miłą...
~Dziewczyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

fryzjer co czuje moje wlosy:DD wątek zamknięty oceniajac salon tak naprawde ocenia sie zawsze fryzjera bo to on sprawia czy...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 maja 2014

Moje centrum świata w upiększaniu... wątek zamknięty Korzystam z całej oferty, włosy, paznokcie, rzęsy i twarz. Nie zamieniłabym...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 stycznia 2014

hybryda wątek zamknięty Piękny manicure hybrydowy, duży wybór kolorów dobrej jakości. Kilkakrotnie...
~Monia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2013

bardzo polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam usługę keratynowego prostowania włosów, dwie godziny na fotelu...
~nowa klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

ENDERMOLOGIA wątek zamknięty Mój kontakt z Vivien zaczął się od problemu z cellulitem. Wykupiłam w...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 czerwca 2013

dla mnie bajka wątek zamknięty przemila atmosfera , kosmetyki bardzo dobrej jakosci, profesjonalnie...
~sonia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
129

postów

81

wątków

do góry