Pracownia smaku to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy catering dietetycznych w Trójmieście. Po doświadczeniach z dużymi firmami cateringowymi, postanowiłem dać szansę lokalnemu przedsiębiorcy. Był to strzał w dziesiątkę. Kierowałem się w głównej mierze opiniami ludzi, którzy skorzystali wcześniej z usług firmy. Niemniej jednak często zbyt duża ilość pochlebnych opinii bywa podejrzana, tak samo było w moim przypadku. Z dozą ostrożności podszedłem do tematu i zacząłem swoją przygodę od pięciu dni, ponieważ z własnego doświadczenia jako klienta zauważyłem, że wiele firm przygotowuje ładnie wyglądające i smaczne dania, jako dania "na spróbowanie", a później okazuje się że nijak ma się to do rzeczywistości. W tym wypadku było zupełnie inaczej. Potrawy są świeże, prezentują się dokładnie tak, jak na zdjęciach na stronie internetowej. Co więcej, są przepyszne. Od razu widać, że Pracownia Smaku nie oszczędza na kaloryczności dań wyrównując ją słodkimi batonikami czy innego tego typu przekąskami. Dania są bardzo dobrze zbilansowane, syte, a korzystam z opcji 2000 kcal. Ponadto menu jest rozmaite, tak więc dania się nie dublują. Jednym słowem, jest tak jak być powinno, na mocną 6tkę!:)