Widok

Najlepszy instruktor - Leszek Chudy

Akademię Prawa Jazdy polecił mi kolega który zdał prawo jazdy bez problemu... tak jak i ja polecam teraz wszystkim którzy się pytają gdzie można nauczyć się jeździć i zdać egzamin. Polecam z całego serca instruktora Leszka - za cierpliwość oraz profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego. Cała nauka jazdy była jak najbardziej skuteczna, ostrożna, profesjonalna a przy tym wszystkim przeplatana dawką wspaniałego humoru - o stresie za kierownicą nie było mowy :). Nie trzeba było mówić z czym ma się problem jeśli chodzi plac i jazdę - on już wszystko wiedział co i kiedy trzeba poćwiczyć. Jedyne czego żałuję to że te godziny jazdy tak szybko mijają. Polecam wszystkim najlepszego instruktora w trójmieście wszystkim którzy chcą nauczyć się jeździć i zdać egzamin bez problemu.
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: -
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kochani jeśli mam sie wysłowić w kilku zdaniach o Leszku Chudym.
Czlowiek o dużej cierpliwosci,spokojny(do czasu) Każdy przekracza granice..Sposób podejścia i nauki.. hmm odczujesz ze mozesz to zrobić.Dlaczego ? To pytanie rytoryczne? Uwież w siebie a cała reszta zależy od Ciebie..Ja jestem zadowolona z mojego instruktora :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam z całego serca. Dlaczego? Dlatego że cała jego nauka nie idzie na marne. Moje koleżanki zdały. Ja też zdam:-) Jak każdy z nas przeżywa stres. Stres hmm to my mamy w sobie ..Musisz umieć sobie z nim poradzic.. Spokój to pierwszy stopień do jazdy. drugi,trzeci (znacie)przepisy i znaki drogowe...Jesli mam byc szczera to powiem tak. Polecam go z całego serca i jak komuś się nie uda do niego dostać ...No cóż ma pecha :'(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry