Widok

Najlepszy komputeroweic po tej stronie bałtyku:)

Niedzielny wieczór a ja mam w poniedziałek z rana być w Wawie na konferencji. Mój komputer pokazuje jednak czarny ekran. To chyba najgorszy koszmar każdego biznesmena. Zadzwoniłem do swojego informatyka z ktory mpracuję już wiele lat - nie odbierał telefonu. Dzwonię po kolei do rożnych ludzi w przeglądarki google, udało mi się umówić z jednym Panem, ale NIE PRZYSZEDŁ NIE ZADZWONIŁ. Jestem w kropce, jest już godzina 23 a ja dalej nie mogę uruchomić komputera. W końcu trafiłem na numer Tobiasza, zadzwoniłem i udało mi się z nim umówić na 24!

To jeszcze nie koniec, trzeba naprawić komputer. Doktor przyjechał punktualnie, wyjaśniłem na czym polega problem i poszedłem zrobić kawę jako że zapowiadało się na dłuższą chwilę. Tobiasz umieścił w moim komputerze kilka płytek, po których zaczynały się pojawiać różne komunikaty na ekranie. Nie miałem zielonego pojęcia co się dzieje jednak kiedy pytałem, otrzymywałem wyczerpujące wyjaśnienia (niewiele z tego zrozumialem ale brzmiało ciekawie). W końcu udało się! Odpaliliśmy komputer, sprawdziliśmy 3 razy czy wszystko jest ok.

Cieszę sie że trafiłem na tego chłopaka, ma niesamowita wiedzę, jest bardzo intrygującą indywidualnością.
Moja ocena
oferta: -
 
jakość usług: 6
 
skuteczność: -
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo mi miło usłyszeć tak pozytywną opinię, tym bardziej że zlecenie "przygotowane przez Pana" było dosyć wymagające.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry