Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - ocena nowy temat Podzielam wszystkie pozytywne opinie o PC Doktor i polecam usługi tej firmy....
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 marca 2024

RAFAŁ - ocena Świetny serwis ze świetnym klimatem, serdecznie polecam!!! Pozdrawiam chłopak...
~RAFAŁ
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Anna L - ocena Słowność, szybkość i kompetencja. Polecam
~Anna L
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lutego 2024

Marcin - ocena Bardzo fachowa obsługa. Problem z wi-fi w laptopie rozwiązany. Jestem bardzo...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 grudnia 2023

Piotr C - opinia Szybko, fachowo i sprawnie przeprowadzony upgrejd komputera - CPU/RAM/Cooler...
~Piotr C
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 1 czerwca 2023

Krystyna - opinia wątek zamknięty Jeśli ktoś szuka osoby kompetentnej i fachowca, któremu można naprawdę...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

Andrzej - opinia wątek zamknięty Na początku października nawalił mi komputer stacjonarny Poprosiłem pana...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 października 2020

Profesjonalizm i rzetelność wątek zamknięty Bardzo polecam usługi. Świetny kontakt, punktualność, rzetelność i wysoka...
~MK
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2019

Rewelacyjna pomoc - prawdziwy pasjonata wątek zamknięty Gorąco polecam - profesjonalizm,solidność,wiedza. Przy tym rozsądne ceny i...
~Tomek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lipca 2019

Pomoc i jakość usług na najwyższym poziomie wątek zamknięty Bardzo szybka pomoc w rozwiązywaniu problemów, nawet w środku nocy. Co...
~Karina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Sedecznie polecam! wątek zamknięty Komputer oddałam dwa dni temu do naprawy, Pan z PC Doctor dał radę i śmiga...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

PC - doktor wątek zamknięty Bardzo polecam usługi pana Krzysztofa wszystkim laikom komputerowym i nie...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Pełen profesjonalizm i szybka realizacja wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze skorzystania z usług PC Doktor. Oddałem do...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

Profesjonalnie, szybko, sprawnie i skutecznie wątek zamknięty najlepsze rekomendacje dla PC doktora, oddałam laptop do naprawy z myślą, że...
~Monika
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

zgranie smsów na komórkę wątek zamknięty szybko i sprawnie polecam
~j.f
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 grudnia 2013

Bardzo dziękuję! wątek zamknięty 4 ludzi próbowało uruchomić działającą sieć w moim ośrodku, nikomu sie nie...
~Krzysiek K.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

Porządnie wykonana robota najlepszą reklamą :) wątek zamknięty Sobotni wieczór, sesja za pasem, zalany komputer. Słabe połączenie. Szukam...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

OK wątek zamknięty Miałam problem z internetem, na 2 komputerach chodził ok a w 2 innych nie....
~Marlena
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

Najlepszy komputeroweic po tej stronie bałtyku:) wątek zamknięty Niedzielny wieczór a ja mam w poniedziałek z rana być w Wawie na...
~Henryk Gniazdowski
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 marca 2012

Jestem bardzo zadowolona! wątek zamknięty Serwer działa świetnie, nie jestem w stanie znaleźć odpowiednich słów aby...
~Kancelaria Prawna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry