Widok

Porządnie wykonana robota najlepszą reklamą :)

Sobotni wieczór, sesja za pasem, zalany komputer. Słabe połączenie. Szukam pomocy, trafiam na PC Doktora, kontaktuję się przez FB i jeszcze tego samego wieczoru dostaję odpowiedź żebym zjawił się następnego dnia (niedziela!). W międzyczasie po przeczytaniu paru wątków na różnych forach zaczynam tracić nadzieję, że uda się odratować laptopa - Vaio (cholerstwo cieżkie do rozebrania, naprawiania i co najgorsze - za części zamienne mogłbym spokojnie kupić nowego), bo zaraz po zalaniu zachowałem się zupełnie nie tak jak powinienem - trzymałem go cały czas pod prądem. W niedziele zawiozłem laptopa, na miejscu otrzymałem możliwość zgrania sobie najważniejszych rzeczy z HDD i zostawiłem go, licząc się z tym, że za same części przyjdzie mi zapłacić grubo ponad 1000zł. Następnego dnia dostaję telefon od Pana Tobiasza - może pan już przyjeżdżać, laptop gotowy do odbioru. W pierwszej chwili chciałem powiedzieć żeby sobie ze mnie nie żartował. Laptop odratowany, zapłaciłem wyłącznie za robociznę... Niebywałe. Podczas odbioru mogłem nawet zobaczyć zdjęcia jak wyglądała zalana płyta główna i który tranzystor był do wymiany! Polecam wszystkim gorąco. Właśnie takich Fachowców potrzeba.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za dobrą opinię, mam nadzieję że jeszcze długo będzie się Pan cieszył swoim Vaio:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry