Do pani Pauliny trafiłam już jakiś czas temu i od tamtej pory jestem stalą klientką. Profesjonalne podejście do klienta i miła atmofera zachęcają do kolejnych wizyt. Pani Paulina wie co robi- widać, że ma spore doświadczenie. No i najważniejsze- sterylna czystość i narzędzi, którymi pracuje i samego salonu sprawia, że nie zamieniłabym jej na nikog innego. Ceny bardzo przyzwoite :) Rewelacja!