Widok

Najlepszy salon w całym województwie!

Chciałbym serdecznie zachęcić do skorzystania z usług PRIVE. Jestem przekonany, że po pierwszej wizycie podobnie jak ja zechcecie szybko wrócić. Byłem pod wrażeniem, że już od samego wejścia, że zamiast znanego ponurego spojrzenia recepcjonistki w stylu po co tu wszedłeś?, to sami styliści z uśmiechem witają klientów. Oczekiwanie na swoją kolej umila przepyszne latte ;) Poza tym do dyspozycji są dwie wygodne i obszerne kanapy oraz całkiem spory wybór czasopism. Wystrój jest designerski a zarazem przytulny i powodujący, że miło się tam przebywa. Natomiast sama usługa strzyżenia i stylizacji przebiega w bardzo miłej atmosferze. Ja trafiłem do Ady, która w rzeczowy sposób odniosła się do moich sugestii, sama także zaproponowała swoją ideę a na koniec wspólnie wybraliśmy fryzurę. Efekt końcowy był dokładnie taki jaki ustalony na początku, a nawet lepszy! Ada jest przesympatyczną osobą i przez cały czas świetnie się z nią rozmawia, co zupełnie nie przeszkadza jej w pracy. Ceny są bardzo przystępne dla wszystkich! Nie potrzeba żadnych kart czy kodów polecających. Dla mnie to mniej rzeczy na głowie i w portfelu więcej pieniędzy dlatego polecam. Ja sam będę wracać i wracać!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za wizyte i pozdrawiamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry