Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aga - opinia Za każdym razem wychodzę z salonu zadowolona. Cięcie świetne, kolor dobrany...
~Aga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 kwietnia 2023

Polecam Panią Mariolę :) wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta w Prive, ale na pewno nie ostatnia. Fryzjerka bardzo...
~Kasia
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2018

kasia - opinia wątek zamknięty Pani Marta nieoceniona osoba, profesjonalistka, bardzo zaangażowana podczas...
~kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2020

Laura Hirsz - opinia wątek zamknięty Najlepszy salon fryzjerski na pomorzu zdecydowanie polecam
~Laura Hirsz
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 marca 2020

Popielarska - opinia wątek zamknięty Pani Karolinia jest The BEST Bardzo uwaznie slucha, perfekcyjnie z olbrzymim...
~Popielarska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 marca 2020

Nie rozczarowałam się wątek zamknięty Skorzystałam, a właściwie moje włosy skorzystały z umiejętności Pani Marioli....
~Malgosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2019

Kosmetyka wątek zamknięty Pani Paula Kosmetyczka przemiła osoba, bardzo dobrze zna się na swojej pracy...
~Ewa
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lutego 2019

Polecam Michała wątek zamknięty Z wielką przyjemnością polecam Michała. Idealny doradca przy włosach...
~Martyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2018

kolor i strzyżenie :))) wątek zamknięty kolejna wizyta w salonie po dłuższej przerwie u p.Ani i znowu chce się żyć;))...
~katarzyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2018

p. Ania - warto się do niej wybrać. wątek zamknięty Z usług p. Ani korzystam już prawie dwa lata i za każdym razem wychodzę...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2018

Polecam Kosmetolog Pani Beata wątek zamknięty Zacznę od tego, że już wcześniej korzystałam z usług salonu Prive, i nie...
~Klientka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

Polecam Michała wątek zamknięty Polecam Michała, uratował przed ślubem moje włosy, cudownie wyprowadził mi...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Michał najlepszy!!!!!!!!! wątek zamknięty Do Michała poszłam już 3 raz i kolejny raz nie zawiodłam się. Utalentowany...
~margaret_mariah90
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Zdecydowanie polecam!! wątek zamknięty Polecam szczególnie panią Mariolę która się mną zajęła :)) Pierwszy raz od...
~klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Polecam w 100% wątek zamknięty Polecam serdecznie ten salon, a szczególnie Panią Olę, bardzo miła i...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lipca 2017

Serdecznie polecam Panią Karolinę wątek zamknięty Serdecznie polecam salon Prive, niezwykle profesjonalna obsługa w bardzo...
~Marianna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

POLECAM !!! wątek zamknięty witam,jestem pod wrażeniem wykonywania usług fryzjerskich w Salonie...
~Graszka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

POLECAM MICHALA! wątek zamknięty Witam, kilka tygodni temu bylam na farbowaniu u Pana Michala - serdecznie...
~K
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Peeling kawitacyjny :) wątek zamknięty Byłam na peelingu kawitacyjnym - bardzo polecam, efekt widać od razu:)....
~Monika
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

Polecam Usługi Pani Partycji!!! ! wątek zamknięty Pani Patrycja rewelacyjnie robi sombre i dobrze dobiera kolory. Włosy mimo...
~Zadowolona klientka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry