Widok

Najlepszy weterynarz w Gdyni.

Czy mozecie polecic jakiegos dobrego weterynarza w Gdyni?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, lecznica Bazyli - Sujkowski Tomasz Bardzo fajny facet, jeszcze lepszy lekarz.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
My leczymy naszą mopsiczkę w Przychodni Weterynaryjnej Zwierzyniec w Gdyni-Karwinach. Absolutnie polecam.
Proszę uważać na przychodnię lek. wet. Bandury - jeśli piesek faktycznie jest chory, to tylko będą wyciągać pieniądze. Naszą mopsiczkę błędnie zdiagnozowano i gdyby nie opieka p. Marcina ze Zwierzyńca, to pewnie już byłoby po niej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
tylko dr Sujkowski :-) rownież szczerze polecam :-)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Halewicz masz mopsa? Ja mam buldoga :) Kocham te mordeczki! A szczególnie mopsiki to takie małe kosmity i takie słodkie.Jeśli wzruszył kogoś kot ze Shreka to chyba nigdy mopsa przy stole nie widział!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żeby przy stole... :)

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Śliczny mopsiurek, fajne uszka i puszyste futerko :p czy to po whiskasie? Mopsiurki rules!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam przychodnie Dr Bandury. Naszego pieska wyleczył i piesek ma sie dobrze.Czekając w kolejce czasami rozmawia sie z ludzmi i wiele psów uratował (tak mowia własciciele owych psow)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
poczekaj aż pies będzie miał naprawdę problem, wtedy będzie cisnął sprawę jak najdłużej byle tylko ciągnąć kasę a zwierzaka i tak nie uratujesz. I to jest zdanie wieeelu osób, wystarczy poczytać forum. Mojego kota przez 4 lata nie szczepił choć prosiłam aż złapal kilka syfow i zaczął się cyrk, kasę cisnął, z kotem i jednym i drugim nic lepiej. Inny wet załatwił sprawę w krótkim czasie, od razu trafił z diagnozą a skasował mnie jak za darmo. Choć trwało to 4 miesiące ale to ze względu na grzybicę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety , ale nie uwazam zeby jakos specjelnie "ciągnął kase". NIektóre rzecz nawet były taniej niz u innych weterynarzy. Zawsze jakies 20-30 złoty zniżki. Ludzie chyba zapominacie , ze zwierzeta leczy sie troche ciezej , bo wyobraźcie sobie One nie potrafia mowic. Ja z swoim pieskiem jezdziłam tam ponad 2 miesiace i nie załuje i z czystym sumieniem moge dolecic Dr Bandure.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
dziwne, bo ze mnie zdarł 250 zł przez 3 tygodnie a ze zwierzakami coraz gorzej. Inne wet za 4 miesiące skasował 60 zł, praktycznie za same leki. Nie mów mi jak się leczy zwierzęta bo mam je od wielu lat tylko, że nie działo się z nimi nic złego. Swoją droga proszenie weterynarza 4 lata o zaszczepienie kota nie jest normalne. Z pierdołami tez chodziłam... z chomikami, myszkami, szczurami, papużkami... ale z kotem przegiął. Mały nie miałby szansy gdyby nie inny wet.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mówie Ci JAK sie leczy zwierzeta , tylko napisałam , że leczy sie troche ciezej niz ludzi. No i na logike , jak sie leczy dwa miesiace psa , to pewnie nie było cos błachego :). W tej weterynarii jest dosyc spory ruch , wiec jak sie cos pod nosem stęka , ze chce sie zaszczepic kota to napewno nic z tego , bo ciezko o wszystkim pamietac. A tam na marginesie dziwne , ze niby tyle czasu upominiałas sie o szczepienie , bo u mnie nie było problemu nawet jak podczas wizyty poprosiłam o podciecie pazurów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
co to znaczy ciężko pamiętać? zaszczepienie kota to kwestia 5 minut, dosłownie. Co to znaczy stęka?? zaszczepienie zwierzaka to podstawa! chyba że się liczy na to że zachoruje i będziesz można od właściciela ciągnąć kasę. Może masz szczęście i tyle, ja wiem, że moja opinia jest powielana przez bardzo wiele osób. Własnie przez brak szczepień mój kot zaraził się, koszta leczenia były olbrzymie, efektów żadnych. Jeszcze się zdziwisz jak zmienisz zdanie. Upieraj się ile chcesz, chodziłam do tego weta od dziecka ale po tym co odwalił z moimi kotami nigdy więcej tam nie pójdę. Tym bardziej, że mały miał 4 tygodnie i był w stanie agonalnym.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja opinia tez jest powielana , jak by nie była to nie było by tam takich kolejek , nie spotykała bym co jakis czas tych samych ludzi. Stęka czyli mamrocze cos pod nosem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
z perspektywy wielu lat jak tam chodziłam wiem że ciągnie kasę. Tyle, takie mam zdanie, szczególnie gdy teraz mam naprawdę wspaniałego lekarza.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Kocio - księżniczka karmiona Ceasarem ;p Dietę trzyma, bo mopsiaczki mają tendencję do tycia - nie znają pojęcia "najadłam się"; ile byś nie włożyła do miski, nie spoczną.. póki dna nie zobaczą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem :) U nas jest tak samo. Mamy specjalnã karmę dla psów seniorów lub o obniżonej aktywności, jakaś takã z pulpã buraczanã. Z rollmopsowã miskã jest jak u mine z butelkã wina :d
Śliczny jest Wasz rolmopsik :D nie planujecie może zrobić jakiś kopii zapasowych ?
Mój buldożer już jest staruszek. Weterynarz zawsze jak nas spotyka to się o niego pyta : to on jeszcze żyje ?? :D Zyje i się nieźle jak na takiego staruszka miewa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
slaby wet(ja nie polecam(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam gorąco Pana Przemka Pobłockiego z Kosakowa. Jest świetnym weterynarzam (wiem co mówię bo wyciągnął mi potrąconego pieska gdzie wszyscy inni chcieli ją uspac), odrazu mówi z jakimi kosztami wiąże się leczenie (a nie że najpierw trochę poleczy a potem wystawi rachunek, że można się przeraźic- takich tez spotkałam). Opiekuje się cała moją ferajną - a trochę tego się przewinęło :) Nie naciąga na kasę- co orazu każdy zauważy jak u niego będzie :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
TYLKO dr Sujkowski!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam gabinet weterynarzy w Gdyni - Pustkach Cisowskich. Uleciało mi nazwisko. W gabinecie pracuje wyjątkowo sympatyczna para, mają odpowiednie podejście zarówno do zwierząt jak i do ludzi:))

Placówka znajduje się na ulicy Jaskółczej, zaraz obok zjazdu na Koleczkowo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Kosakowo k.Gdyni DR.Pobłocki świetny weterynarz doskonale robi zabiegi psy są w pelni sił po kilku dniach wspaniałe podejscie pełen profesjonalizm
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zwierzaki

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

do góry