Widok

Należy się zwrot pieniędzy !

Temat sylwester jak widać niżej ostatnio "na widelcu" i nie ma co się dziwić było naprawdę źle! Nie jestem osobą szczegolnie wymagająca i czepialska ale to już przesada. Za mało obsługi na tylu gości. Kelnerzy się nie wyrabiali... Potrawy a raczej coś co nam podawali oczywiście było zimne i naprawdę nie zjadliwe.... dawni gorzej nikt nie próbował mnie nakarmić. Dziwne podejście wlascicieli .. oszczędność wyjdzie im nokie a bynajmniej taka mam nadzieje bo ja i reszta naszego stolika czujemy się oszukani. Nie dość ze powinniśmy ubiegać się o zwrot kosztów to jeszcze o odszkodowanie za stracony jeden z ważniejszych dni w roku na zabawę. Naprawdę nie polecam tego miejsca jako na zabawę w Sylwestra szkoda czasu pieniędzy nerwowo i zdrowia.
Moja ocena
Browar Trójmiejski Lubrow kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: 1
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BILETY BYŁY BARDZO TANIE .NAWET ZA 145 ZŁ ZA OSOBĘ .ILE MOŻNA WYMAGAĆ ZA TĘ CENĘ .?
ZROBILIŚMY W TYM ROKU TA ŃSZE BILETY I MNIEJ JEDZONKA,KLIENCI NAM SUGEROWALI ,ŻE JEDZENIA ZAWSZE BYŁO ZA DUŻO,WIĘC TEGO ROKU ZROBILIŚMY INNĄ FORMUŁĘ TAŃSZĄ I MNIEJ .MOŻE SIĘ NIE SPRAWDZIŁO.WIELE GOŚCI BYŁO BARDZO ZADOWOLENI,ŻE ZA TĄ CENĘ TYLE OTRZYMALI.
JEŻELI OTRZYMALI PAŃSTWO ZIMNE JEDZONKO TO NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAMY .
RZECZYWIŚCIE KELNERÓW BYŁO MNIEJ O 2 OSOBY .JEDEN CHŁOPAK ZŁAMAŁ SOBIE NOGĘ W DNIU SYLWESTRA A DRUGI SIE ROZCHOROWAŁ .NIEMNIEJ JEDNAK BYŁO 12 OSÓB OBSŁUGI.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry