Widok

Napisałem kilka lat temu że zabija nawet Prezydenta.

Kilka lat temu pisałem o mafi z Gdyni powiązanej układami z budzetowka. To miliardy złotych opartych na przestepstwach, korupcji, zabijaniu i truciu ludzi, fałszerstwach, napadach i wielu innych. Tytuł tego wpisu był że zabija nawet Prezydenta. Dodam że ta mafia usiłowala zamordować gdańskiego nauczyciela od 10 lat. Ja przez te lata pracowałem w wielu Pomorskich szkołach, klubach fitness, klubach sportowych, na bramkach i imprezach masowych choć nie tylko. W tym czasie wielokrotnie byłem napadany przez skorumpowanych policjantów, prokuratorów i sędziów którzy działali na zlecenie zorganizowanej grupy przestępczej. Ja mam setki a raczej tysiące świadków. A Prezydenta zabiła mafia Gdyńskiego Biznesu razem z przestępczym kontaktami rodziny z Małego Kacka i Redy. To powiązania zabójców i budżetówki oraz biznesu. Oni mordują ludzi w Grze o Tron, łapówki i wpływy. To przestepcze powiązania Pomorskiej oraz ogólnopolskiej Polityki.
Tak jak napisałem zabili Prezydenta Gdańska.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety w przestępstwach Gdyńskiego dewelopera brali udział gdańscy nauczyciele. Fakt konkretne osoby. Te działania opisuje się jako usiłowanie zabójstwa. Jeżeli można za takie rzeczy zapłacić nauczycielowi to nie dziwię się że pieniadze, mafia i politycy w Grze o Tron oraz miliardy z przekrętów mordują ludzi. Kto stoi za morderstwami, zabojstwami i gwaltami Gdyńskiego dewelopera? No z kim się pokazuje? Kto pociąga za spust? Kto przyjmuje pieniądze? Wielu ludzi. Cześć nazwisk macie ale usowacie skrupulatnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Polityka

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Koniec ery Kaczyńskiego i jego świty (7 odpowiedzi)

Podwyżki emerytur i rent to kpina i wstyd chętnie bym oddał to pis w buty

Czy Donald Tusk to faszysta? (70 odpowiedzi)

Witam szanownych forumowiczów, rozważam kto jest kto na scenie politycznej. Zaczynam się...

do góry