Napoli

Pizzerie

Gdańsk, Długa 62/63

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piwo w cenie 18zł wątek zamknięty Wybraliśmy się z mężem po meczu na pizzę i piwo , jakie było nasze...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

paati - opinia wątek zamknięty pizza całkiem smaczna, ale przy zamawianiu "dużej" spodziewałabym się czegoś...
~paati
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 maja 2012

ogólnie: dobra pizzeria wątek zamknięty Jedzenie mają smaczne - to się liczy. Jednak nad obsługą warto popracować.
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

słaba organizacja podczas promocji wątek zamknięty w sobotę korzystałem z promocji 50%. Wszystko ładnie, pięknie, ale... obsługa...
~michu
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2010

Bardzo złe jedzenie wątek zamknięty i drogo, bardzo się cenią. Zamówiłem w końcu pizzę, dostałem coś obsypanego...
~byłemtu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

Odradzam wątek zamknięty Kelnerka, która nas obsługiwała była bardzo opryskliwa i stale się jej gdzieś...
~M
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2011

Kiepsko wątek zamknięty W niedzielny wieczor odwiedzilismy ze znajomymi pizzerie Napoli. Zamówione...
~tomek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 maja 2011

Masakraaaaa!!!! wątek zamknięty Na samym początku powiem tak : ODRADZAM. Porażka. Weekend 24 i 25.04 za...
~Wkurzonaaa!!!!
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2010

Odradzam!!!! wątek zamknięty Przed kilkoma laty była to doskonała restauracja. Ale to było dawno temu....
~Jacek Turczyński
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2010

Fatalna obsługa, nie polecam wątek zamknięty Chcieliśmy zjeść obiad w restauracji Napoli, usiedliśmy przy stoliku, po czym...
~Ola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2010

Rozczarowana wątek zamknięty Swago czasu i pizza i obsługa była wspaniała,coś się popsuło i ciekawe czyja...
~Karolina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 listopada 2009

Ostrzezenie - NIE JEDZCIE PIZZY W NAPOLI wątek zamknięty Pizza w Napoli to cos strasznago!!! Nie ma zadnego smaku!!! Zadnych przypraw...
~Ewa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 lipca 2009

Napoli-Best in town- śmiech na sali wątek zamknięty Nie wiem w której części Włoch szef kuchni widział takie potrawy podawane w...
~MarcinS
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2009

To jakaś pomyłka! wątek zamknięty wybrałem się do napoli ze znajomymi gdyż słyszałem że jest to calkiem fajne...
~Michał J.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 listopada 2008

Super! wątek zamknięty Zacznę od serwowanych potraw,naprawdę dobre!Pizza,którą poleciła mnie i mojej...
~bartek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 listopada 2008

TRAGEDIA wątek zamknięty Witam Chcialbym odradzic wszystkim wizyte w Neapoli.Myslalem ze czas spedzony...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 października 2008

Polecam wątek zamknięty pizza może nie jak we Włochesz, mi jednak smakuje. Moim zdaniem najlepsza...
~hellou
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
66

postów

57

wątków

do góry