Napoli

Pizzerie

Gdańsk, Długa 62/63

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MRX - ocena Niemiła obsluga
~MRX
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 grudnia 2023

Dana - opinia Nie polecam. Pizza z parmaszynką kompletnie bez smaku. To nie parma tylko...
~Dana
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 4 czerwca 2023

Moniii - opinia Byliśmy w pizzeri w Gdańsku głównym. Polecam wszystkim omijać pizzerie jeśli...
~Moniii
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 lipca 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Słabo, kiedyś moje ulubione miejsce.
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lutego 2022

anonim - opinia wątek zamknięty Obsługa pozostawia wiele do życzenia. Kelnerzy (zwłaszcza faceci) nie...
~anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2021

anonim - opinia wątek zamknięty Kelner Wiktor to porażka. Wolny i autystyczny. Chyba wszyscy klienci muszą...
~anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2021

Okropne miejsce. wątek zamknięty Nigdy w życiu nie spotkałam tak chamskiej obsługi. Na pizze czekałam bardzo...
~Monika J.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2019

Okropna pizza ociekająca tłuszczem wątek zamknięty Już pierwsza strona menu z adnotacją właściciela pokazuje klimat w tej...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 listopada 2017

Bardzo niemiła i nieprofesjonalna obsługa wątek zamknięty Czekałam pół godziny na to aż obsługa podejdzie by przyjąć zamówienie po czym...
~Ania12
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lipca 2016

Nie wiem, skąd te negatywy wątek zamknięty W ciągu ostatnich 4-5 miesięcy byłam tu 3 razy. Zawsze na pizzy. Może to nie...
~lato
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2016

Pizzeria Napoli wątek zamknięty Nie polecam tej restauracji w Gdańsku. Pizza w tym lokalu ma nie wiele...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2015

miła obsługa to nie wszystko wątek zamknięty Kelnerką z tej restauracji nie można odmówić tego, że są sympatyczne, ale to...
~Agnieszkakakakaka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

ŻENADA, NIGDY WIĘCEJ! wątek zamknięty Witam podobnie jak osoba poniżej, odmówiono mi możliwości rezerwacji stolika...
~Smakosz
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2013

Najmaczniejsza pizza jaka jadlem wątek zamknięty Probowalem pizzy w naprawde wielu miejscach, ale ta z Neapoli bije na gole...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

nieciekawie wątek zamknięty Obsługa bez większej rewelacji, chociaż starszy pan, który zaprasza do środka...
~just19991a
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Masakra wątek zamknięty Zupa ,,cebulowa,, ktoś na czytał się za dużo baśni bo to cos nawet wyglądem...
~zarzenowany klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

Wielka wloska Restauracja wątek zamknięty Witam bylem tam kilka dni temu z kilkoma osobami. Ceny bardzo duze jak na...
~Arab
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

słabiak wątek zamknięty Niestety przy zamówieniu telefonicznym, obsłużony jak klient drugiej...
~Marcinek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2014

Masakra!!! wątek zamknięty W 100% zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami poniżej. Wstyd mi, że...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

najsmaczniejsza pizza w gdańsku wątek zamknięty Bardzo smaczne ciasto. Dużo dodatków do wyboru. Krótki czss oczekiwania-nie...
~Michalina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
66

postów

57

wątków

do góry