Widok

ŻENADA, NIGDY WIĘCEJ!

Witam
podobnie jak osoba poniżej, odmówiono mi możliwości rezerwacji stolika w weekend z powodu dużej liczby chętny na te terminy. Wszystko byłoby ok gdyby taka informacja byla przy zakupie groupona, a jej nie bylo, dobra mniejsza, wybrałem się z dziewczyną w ciągu tygodnia. Kelnerka nie przychodzila na górną część restauracji, wiec postanowilem zejsc na dol i zlozyc zamowienie. Poproszono mnie jednak zebym poszedl na gore i zaraz ktos do mnie przyjdzie i przyjmie zamowienie. Po chwili tak tez sie stalo, kelnerka przyszła i zapytala sie "groupon czy normalnie?", zacząłem się zastanawiać a co to za rożnica, no ale opowiedzieliśmy ze groupon. Kelnerka przyjela zamowienie (jakas chyba z przypadku bo kompletnie nie ogarniala swojej pracy, zero profesjonalizmu) i schodząc po schodzach głośno powiedziala do pizzermana "szykuj piątke i carbonare dla groupona" WTF?! Ludzi ktorzy korzystaja z promocji na grouponie traktuje sie jak ludzi drugiej kategorii?! Po domówieniu napoju dostalismy jedna szklanke, wiec poprosilem o druga i UWAGA TERAZ BĘDZIE HIT -- Kelnerka poprosila innego klienta ktory schodzil na dol po karton do pizzy aby mi przyniósł szklanke!! CZYSTA KPINA Z LUDZI, NIGDY WIĘCEJ
Moja ocena
Napoli kategoria: Pizzerie
obsługa: -
 
menu: -
 
jakość potraw: -
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maaasakra!!!Ale sie usmialam :) Bieeeedniiii.
Jaki pan,taki kram.
Niestety kilka restauracji na Dlugiej bedzie prosperowalo,mimo tak tragicznej kuchni i obslugi,bo zarabiaja na obcokrajowcach.
Wielka szkoda,bo ktos z pasja moglby tam otworzyc fajny lokal i zarabiac.
Ale to wlasnie ironia losu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Buahhahahaha....
Wiecie tam kiedyś było fajnie ! Kilka dobrych lat temu.
Ekipa cały czas roześmiana,miła! Mąż i ja lubiliśmy tam chodzić!Kelnerki już po kilku wizytach wiedziały co będziemy zamawiać.
Największy błąd właściciela ,pozbycie się tych ludzi i zamiana ich na obecnych .
Pozdrawiamy Byli Stali klienci .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry