Naprawa Obuwia

Szewc

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 36-38

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - ocena Najlepszy fachowiec w Trojmiescie.
~Anna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 22 października 2023

Tomasz Kwiatkowski - opinia wątek zamknięty (...) Oddałem buty do naprawy- dostałem pokwitowanie. Przy odbiorze okazuje...
~Tomasz Kwiatkowski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Świetny szewc wątek zamknięty Z usług tego szewca korzystałem już kilkukrotnie i jestem bardzo zadowolony....
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Od kilku lat oddaję buty do wymiany fleków tylko w to jedno miejsce. Jakość...
~Ja Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

polecam! wątek zamknięty Korzystam z usług tego Pana od kilku lat. Widać, że to fachowiec, który zna...
~z sąsiedniego osiedla
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Szczerze polecam wątek zamknięty Z całą pewnością mogę polecić. Jakość naprawy jest bardzo dobra z...
~XxX
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Po wypadku mam jedną nogę krótszą. Od lat szukałam prawdziwego szewca, który...
~Marlenuss
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Bardzo solidny fachowiec wątek zamknięty Polecam. Wszystko bez zarzutu. Buty po naprawie wyglądają świetnie, nie ma...
~Janusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2015

Niepoważne potraktowanie poważnego klienta wątek zamknięty Jestem oburzona sposobem potraktowania mnie jako klienta przez Pana szewca,...
~Beata
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Co prawda "współpracuję" z tym zakładem krótko, ale znam opinie innych...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

Bibi - opinia wątek zamknięty Testowałam w Gdańsku około 5 szewców, stare zakłady, nowe, sieciówki i Pan...
~Bibi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Opinia wątek zamknięty Przede wszystkim szewc kilka par butów przyniesionych do naprawy w ogóle nie...
~Calla
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 listopada 2012

świetnie! wątek zamknięty oddałam moje ukochane buty, niestety zniszczone, ten miły pan potrafi...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry