Widok

Naprawa gramofonu

Do naprawy oddałem chyba ze 40-letnie niemieckie radio z gramofonem. Gramofon nie sprawny o tyle, że nie kręcił płytą. Panowie następnego dnia po oddaniu sprzętu mieli już dla mnie diagnozę - zerwany pasek i prawdopodobne uszkodzenie silnika. Zaproponowano mi cenę 250zł, poprosiłem o wybranie jakiejś tańszej alternatywy. Dostałem telefon, że zejdą na kosztach usługi i całość wyniesie 180zł. Po tygodniu oczekiwania na zamówione części dostałem telefon, że sprzęt jest gotowy. Obsługę uważam za bardzo miłą, a podejście do tematu profesjonalne. Cena w mojej opinii adekwatna do wykonanej naprawy. Jestem wdzięczny za uratowanie leciwego sprzętu, co mogło stanowić pewne wyzwanie. Gramofon obecnie działa świetnie i mam nadzieję, że będzie tak przez kolejne naście/dziesiąt lat. Jestem zadowolony. Polecam magserwis!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
terminowość: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy bardzo za opinię, staramy się oferować klientom jak najbardziej przystępne ceny, jeśli tylko jest możliwość to poszukujemy tańszych odpowiedników oryginalnych części - oczywiście bez straty na jakości i możliwościach sprzętu. W razie konieczności zapraszamy ponownie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry