Naprawa lodówek, zamrażarek

Naprawa i serwis AGD

Sopot, Henryka Sienkiewicza 23

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - opinia Jestem pod wrażeniem miłego Pana z Sopotu! Dziękuję pięknie za telefoniczne...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 stycznia 2023

Kasia - opinia Całkowicie się zgadzam z opiniami wystawionymi wcześniej. Pan udzielił mi...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 grudnia 2022

Dorcia - opinia Super fachowiec, diagnoza trafna została udzielona przez telefon....
~Dorcia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 listopada 2022

Marcin - opinia Duża dawka wartościowej wiedzy i zaangażowania przez telefon. Niestety nie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 listopada 2022

Bartosz T - opinia Rewelacyjna jakość obsługi u podejście do klienta.
~Bartosz T
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 października 2022

Urszula Dziuba - opinia wątek zamknięty Przemiły i kompetentny pan , udzielił mi porady przez telefon . Okazała się...
~Urszula Dziuba
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lutego 2022

Bartek - opinia wątek zamknięty Świetna osoba, fachowiec z dużym doświadczenie, nie nakręca tylko diagnozuje,...
~Bartek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 września 2021

Daniel s - opinia wątek zamknięty Świetny fachowiec, konkretnie i bez naciągania. Polecam
~Daniel s
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2020

kasia - opinia wątek zamknięty Super fachowiec, udzielił bardzo szczegółowych porad przez telefon, na pewno...
~kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

Profesjonalista wątek zamknięty Właściwa diagnoza i bez naciągania. Niestety nie opłacało się reanimować...
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 czerwca 2019

polecam wątek zamknięty bardzo polecam przez tel pan mi udzielil diagnoze która była trafna.pozdrawiam
~czekoladka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 maja 2018

POLECAM wątek zamknięty Dostałem odpowiedź na swój problem przez telefon, oraz od razu doradzono mi...
~Patryk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Super fachowiec wątek zamknięty Przez telefon udzielił mi wielu cennych rad ,bez naciągania i wymyślania...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Uczciwi i fachowi wątek zamknięty Od ręki po opisaniu problemu dostałam informacje o możliwych typach awarii...
~Martyna Kuźma
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Solidnie, w przystępnej cenie i przede wszystkim profesjonalnie! Polecam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry