Widok

Naprawa piekarnika

Zepsuł mi się piekarnik tzn. obojętne jaką temp i czas pieczenia ustawię to przypala mi wszystko (góra i dół), nie ważne też czy piekę z termoobiegiem czy na grzałkach góra/dół. Piekarnik ma 3 lata, jest już po gwarancji.
Polećcie dobry serwis, który zajmuje się naprawą takich urządzeń?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też miałam ostatnio problem z piekarnikiem.
Znalazłam tego Pana, bodajże z Żabianki, nr. tel. 606 325 884. Niestety nie pamiętam jak się nazywa, ale w necie można poszukać.
Przyjechał, zamówił części, wymienił i działa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Sprawa karna dobry polecany adwokat Gdańsk (61 odpowiedzi)

Witam pisze z naglącą sprawą... mojego partnera czeka postępowanie karne -sprawa karna do 8 lat...

do góry