Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia wątek zamknięty Bardzo solidny i przystępny czasowo serwis.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Przestrzegam przed tym "fachowcem" wątek zamknięty Wezwałam pana do pralki, która nie odpompowuje wody. Zostawiłam go w...
~Sonia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 września 2015

Naprawa wątek zamknięty Wczoraj, Pan w sposób rzetelny i profesjonalny naprawił mi pralkę. Na...
~Dąbrowa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 maja 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tego fachowca. Szybka i profesjonalna obsługa za...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

POLECAM...... wątek zamknięty Fachowa obsługa, dobry kontakt telefoniczny, atrakcyjna cena....polecam
~janik441
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo szybkie przybycie, szybka diagnoza, mila obsluga, fachowiec pierwsza...
~bratek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 listopada 2013

POLECAM wątek zamknięty Trafiony silnik zabrał w piątek, przywiózł w sobotę (!) Mechanik z...
~ZzB
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 maja 2013

POLECAM ! wątek zamknięty Miły, fachowy, dobrze wykonana usługa w krótkim czasie w dobrej cenie!
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

SZYBKO SPRAWNIE NIEDROGO P O L E C A M ! ! ! wątek zamknięty Blyskawicznie, profesjonalnie, jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.
~Anka z Obłuża
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2011

GODNY POLECANIA! wątek zamknięty Bardzo solidny fachowiec, uśmiechnięty, miły i pogodny. Korzystam z jego...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Gorąco polecam tego fachowca wymieniał u mnie programator w iście ekspresowym...
~Radeco
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 maja 2010

ten Pan to jakas pomylka wątek zamknięty Rozwalila mi sie blokadala do pralki whirpool. Pan najpierw przywiozl jedna i...
~pawel
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

12

wątków

do góry