Widok

Naprawa samochodu w firmie PEZAL

Niestety mimo wielkiej reklamy i pozytywnych opini nie polecam. W żadnym wypadku nie polecam usługi elektrycznej.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 2
W nawiązaniu do mojej poprzedniej wypowiedzi. Stwierdzono na diagnostyce w innym warsztacie że rolka paska mikro nie została wymieniona w firmie Pezal zapłaciłem za rolkę i wymiaę. Wymienili również pasek mikro który po 800 km. miał ślady przecierania , trzeba było go wymienić. A w Pezal zapewniano mnie że to pasek bardzo dobrej firmy. Oczywiście starej rolki mi nie pokazano. ZOSTAŁEM OSZUKANY PRZEZ NICH.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 3
Robiłem rozrząd w tym warsztacie. Po twojej wypowiedzi sprawdziłem dokładnie czy aby na pewno mi wszystko wymienili ale wszystko jest ok. Ogólnie jestem zadowolony z naprawy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 32
Ciekawe który z pracowników to pisał. Jak można sprawdzić czy zostały wymienione części w rozrządzie. Chyba że się stoi jak mechanik naprawia i patrzy mu się na ręce.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 1
Prosi się Pan o kłopoty!
Wszystko już sobie dokładnie wyjaśniliśmy. Wysłaliśmy także numer referencyjny wymienionej rolki do sprawdzenia naszej uczciwości. W wyniku tych wyjaśnień osobiście wycofał Pan swoją opinie a teraz na forum ponownie nas bezpodstawnie oczernia. Obecnie obchodzimy 30-tą rocznice działalności pod jednym logiem i właścicielem. Gdyby Pańskie opinie były prawdziwe już od min. 25lat powinniśmy zniknąć z rynku usług samochodowych a tak nie jest.
Nie jesteśmy autorami postu ~Arka i mamy również odwagę podpisywać się pod tym czego jesteśmy autorami a nie ukrywamy się pod bezimiennym "nikiem".
Proszę się opamiętać i nie zmuszać mnie do działań, przewidzianych prawem, broniących dóbr osobistych firmy i własnych.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 27
chciałem oddać do Was samochód, ale po przeczytaniu powyższego posta zrobiło się groźnie, więc jeszcze to przemyślę
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja osobiście jestem zadowolony z naprawy auta. Robiłem auto u wielu mechaników. Zawsze było coś nie tak. Tutaj naprawili mi pompę raz a porządnie i nie muszę się z nią już bawić. Będę tam wracał. Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 32
Ja generalnie też nie polecam ze względu na ceny. Jest wiele innych dobrych warsztatów, gdzie robią dużo taniej. A doliczenie 140zł tylko za obejrzenie auta to przegięcie.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja wyjeżdżając od nich, za tydzień miałem nowe usterki zawsze w miejscach blisko gdzie naprawiali. Dla mnie naciągacze. Na g*wnie się znają. Byłem u ich 3 razy bo maja dobre opinie - lecz zostawiałem ponad 4000 u nich i zawsze mam nowa usterkę - nie polecam ich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyżby pisała "konkurencja"?? Twoj nik JOJO mówi za siebie.... cos ściemniasz. A czym jeżdzisz??? Starą Audi-cą??? Czy golfikiem?? Jaki rok?? 2000??? Kupiony od Turka w niemczech z przebiegiem 180 tyś. Pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
do góry