Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kudłaty - opinia wątek zamknięty Super fachowcy. Szybka diagnoza i naprawa
~Kudłaty
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2020

Artur - opinia wątek zamknięty Witam, miałem problem z Passatem 2.0 , rok 2011 diesel. Wszystko wskazywało...
~Artur
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 grudnia 2019

Naprawa wiekowego Kampera Fiat Liberty 6500 i wątek zamknięty warsztat doskonały! Naprawa nietypowego wozu (30-to letni kamper Fiat...
~Michał Jandura
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 września 2019

polecam !!! wątek zamknięty Auto stało w innym warsztacie od miesiąca... udręka nie do opisania, PEZAL w...
~Milena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 czerwca 2019

Zasluzona szostka;) wątek zamknięty Full service - klient musi jedynie zaparkować pod servisem, oddać kluczyki i...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

MEGA ZADOWOLONY wątek zamknięty Jak dla mnie Magicy. Od roku bujałem się z moim C ma xem 1.6 90KM po różnych...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

Mazda 3 Diesel wątek zamknięty Ostrzegam przed tym serwisem. Oddałem auto 5 września 2017 roku z powodu...
~Marcin
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Pełna Profesja gorąco polecam z nietypowymi uszkodzeniami dają radę POLECAM wątek zamknięty witam serwisowałem mercedesa w203 z silnikiem diesla c220 nagly spadek mocy...
~Jakub w203
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

Profesjonalny serwis wątek zamknięty Zdecydowanie polecam . Profesjonalne podejscie do klienta. Kontakt...
~opel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

NIGDY WIĘCEJ wątek zamknięty Jakiś czas temu zostawiłem u nich samochód w dieslu do naprawy - miał...
~Anonim
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

NIGDY WIĘCEJ wątek zamknięty Zostawiłem u nich samochód w dieslu do naprawy, miał problemy z odpalaniem....
~mężczyzna 30-40l
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2017

Nigdy więcej... wątek zamknięty Po pierwsze, czas oczekiwania: Pierwszy tydzień czekałem na wolne miejsce i...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Nigdy więcej wątek zamknięty Pezal został mi polecony jako dobry, ale drogi. Jedno się zgadza faktycznie...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

ogólnie zadowolony wątek zamknięty długo czekałem na termin ale myśle ze było warto. W poczekalni spędziłem...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Pamiętacie czasy Stanisława Bareji i jego super filmu Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz wątek zamknięty Jeżeli masz ochotę cofnąć się w te cudowne czasy nic bardziej trudnego należy...
~Mach
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

Audi A4 2,5TDi V6 BDG - wiedzą co robią wątek zamknięty Jak w tytule wyklęta przez mechaników i użytkowników problemowa V-szóstka w...
~LJ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Najlepszy serwis samochodowy z jakim miałem do czynienia wątek zamknięty Przerobiłem już sporo usługodawców od serwisowania aut - od ciasnych garaży...
~Wojtek Zengteler
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 września 2016

Nie znam lepszych niż Pezal wątek zamknięty Jeżdżę autami ponad 40 lat. Żałuję, że dopiero teraz poznałem tą firmę. To...
~Andrzej Łukaszewski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Załoga Pezala podjęła się naprawy usterki w moim samochodzie kiedy inni...
~Bartek S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Naprawa samochodu w firmie PEZAL wątek zamknięty Niestety mimo wielkiej reklamy i pozytywnych opini nie polecam. W żadnym...
~Jarek
9

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
78

postów

40

wątków

do góry