Ja jestem BARDZO ZADOWOLONA z wizyty w Tym salonie. Extra wystrój, miła obsługa i fachowe porady co do fasonów pasujących do konkretnej figury. Oraz cała gama dodatków dla przyszłej Panny Młodej!