Widok

Naprawdę bardzo słaba szkoła

Nie polecam nikomu tej szkoły, ponieważ większość moich rówieśników z klasy A i B nie znało matury, i w sierpniu też nie dali rady. Wielu nauczycieli spóźnia się na lekcje, a krzyczą na uczniów jak sami się spóźnią(ja akurat przychodziłem przed czasem). Przez 3 lata żadnych wycieczek integracyjnych, a kiedy przychodziły dni wolne jak np. ferie każą przychodzić na zajęcia, aby nadrobić materiał. W regulaminie szkoły jest napisane, że nauczyciel powinien oddać sprawdziany itp. w ciągu 2 tyg. a oddają czasem po miesiącu. Jedynie nauczyciel od matematyki jest ogarnięty oraz wyrozumiały i dziękuje jemu za dobrą współpracę w tej nędznej szkole. Bywały takie momenty, kiedy napotykałem się z seksizmem i krytykowaniem moich opinii politycznych ze strony nauczycieli. Wyłącznie uczniowie z Zaspy i Przymorza mają dobrze, a z reszty dzielnic traktują jak śmieci. Nie wiem skąd takie dobre opinie są o tej szkole, bo dużo osób, które znam też nie poleca tej "budy bez przyszłości". Teraz czekam na wiernych obrońców XIV, i niech wmawiają mi, że nie mam racji.
Moja ocena
poziom nauczania: 2
 
wyposażenie: 3
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
bezpieczeństwo: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nauczyciel przyszedł w ferie ( za darmo ), żeby cię przygotowac do matury... ale ty jesteś niezadowolony....
po drugie pomyliłeś szkołę z biurem podróży ....
Przykro, ze jeden anonim psuje opinię dobrej szkoły !!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wspomniał o seksizmie ze strony nauczyciela, to nie warto powiedzieć ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A skąd ty to możesz wiedzieć,że nauczyciel przychodzi w ferie do szkoły ,,za darmo'' co ?! nauczycielką jesteś ? to pierwsze primo,a drugie primo jakiej dobrej szkoły,jak mnóstwo osób ma sierpień z matematyki i muszą pisać maturę z matmy w drugim terminie,chyba szkoły pomyliłaś moja droga obrończyni XIV LO ;)!!!!!!!. A trzecie primo nie wszystkim pasuje zero wycieczek integracyjnych przez całe liceum,gdzie normalne szkoły mają je nawet kilka razy w ciągu całego liceum,także proszę ciebie,bądź wyrozumiała dla niego. Każdy może mieć swoje zdanie :P. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
"ponieważ większość moich rówieśników z klasy A i B nie znało matury, i w sierpniu też nie dali rady. " To za dużo znajomych nie masz ,bo w tamtym roku nie zdały dwie osoby (na własne żądanie ,bo jak ktoś sie nie uczy i nie chce chodzić do szkoły to nie ma sie co dziwić) natomiast 2 lata temu zdali wszyscy. A jeżeli chodzi o zajęcia w ferie lub dni wolne, to dokładnie nauczyciele przychodzą uczyć za darmo a ten kto nie chce nie musi chodzić. Poza tym nauczyciele (całkiem za darmo) uczą i dają nam porady aż do samej matury. Nie wiem jak możesz psuć opinie tej szkole ,ale najwyraźniej jesteś osoba zakompleksioną której nie doceniono.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Byłem doceniany i zdawałem z klasy do klasy. Jak wyrażam złą opinie o tej szkole to mam kompleksy wg. ciebie, Nie wolno napisać własnego zdania ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry