XIV Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, Janusza Meissnera 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Absolwent - opinia wątek zamknięty Cóż, myślę, że co do poziomu nauczania idealnie odnosi się ortografia,...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lipca 2021

Absolwent 2019 - opinia wątek zamknięty Bardzo niski poziom nauczania, większość absolwentów to późniejsi studenci...
~Absolwent 2019
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lipca 2021

Mr E - opinia wątek zamknięty Fajna szkoła, fajni nauczyciel ( oczywiście z kilkoma wyjątkami, ale...
~Mr E
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2021

Kowalska78 - opinia wątek zamknięty Szkoła super. Nauczyciele niesamowici. Moje dziecko szczęśliwe.
~Kowalska78
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2021

Maks - opinia wątek zamknięty Szkoła jest wyjątkowa w swoim rodzaju, nauczyciele zawsze pomocni i stawiają...
~Maks
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2021

anmier1@wp.pl - opinia wątek zamknięty w szkole dużo sie dzieje, fani ludzie... ok jest
~anmier1@wp.pl
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 listopada 2019

rzeczywiście masakra wątek zamknięty Strajk to pokazuje z okazałością , od stycznia nie uczą do egzaminu bo...
~rodzic rozczarowany
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2019

Odradzam wybór tej szkoły. wątek zamknięty Naprawdę słaba szkoła :(. Na początku roku wydawało mi się, że to szkoła...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2018

Serdecznie nie polecam wątek zamknięty Poziom niektórych nauczycieli pozostawia wiele do życzenia
~Zażenowany
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2018

Odradzam wątek zamknięty Nie polecam szkoły. Niski poziom i dno totalne.
~Natsa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2018

Jeśli jesteś uzdolniony i wrażliwy artystycznie to nie polecam absolutnie!! wątek zamknięty Jest to szkoła która nie ma wiele do zaproponowania edukacyjnie!Nauczyciele...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

Żałuję, że tu trafiłam wątek zamknięty Pierwszy rok za sobą i cóż mogę powiedzieć? Jest to zespół szkół, więc...
~.
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Nie polecam tej szkoły,napisze swoją opinie w dość nietypowy sposób. wątek zamknięty Witam cie w czternastce poziomu zawodówki,gdzie szkoła jest tak biedna,że nie...
~Gall Anonim
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2015

XIV Liceum to jest to !!! wątek zamknięty Jestem uczniem klasy maturalnej w tej szkole.Uważam ,że poziom nauczania jest...
~Marcin
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

Rozczarowanie wątek zamknięty Szkoła "oferuje" bardzo niski poziom nauczania, owy poziom przypomina program...
~Uczeń
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

Dramatycznie słabe liceum wątek zamknięty Syn niedawno skończył XIV lo. Wynik jego matury nie wystarczył by dostać się...
~Rorczarowany rodzic
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

masakra... wątek zamknięty Prawda jest taka ze jak ktos chce to sam sie będzie uczyl.ale szkola jest po...
~absolwetka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

Naprawdę bardzo słaba szkoła wątek zamknięty Nie polecam nikomu tej szkoły, ponieważ większość moich rówieśników z klasy A...
~Anonim
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

polecam wątek zamknięty Polecam to liceum Mili nauczyciele którzy naprawdę umieją tłumaczyć i ZAWSZE...
~negi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

Dziwne wątek zamknięty Nie ogarniam tego, co tu niektórzy wypisują. Czy na pewno chodziłeś anonimie...
~słoń
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
81

postów

61

wątków

do góry