Na wstępie - z całego serca polecam Pawła Ś. jako instruktora. Gościu wyszkolił mnie tak, że egzamin praktyczny zdałem za pierwszym razem, bez stresu i bez żadnego błędu. Koleś z PORDu był zaskoczony, że to pierwszy raz był. Uczą ciekawie teorii i większość rzeczy jest takich 'z życia wziętych' - potem na teorii podchodzi się do pytań na luzaku. Samochodziki mają takie jak w PORDzie - oczywiście bardziej 'zjeżdżone' ale to jest akurat plus - jak wsiadłem do autka na egzaminie, to zero problemów ze sprzęgłem, ruszaniem, zero gaśnięcia samochodu ( a przyzwyczaiłem się do samochodu instruktora, gdzie masa ludzi jeździła, po wejściu do auta na egzaminie - całkiem inna jazda, czyli plusik dla gdprawko - na egzaminie łatwiej :) Spotkania regularne - zarówno z uczącymi teorii jak i jazdy. Z Pawłem dało się fajnie dogadać odnośnie terminów jazd. Ceny standardowe, ale przy takim stosunku cena/jakość - nie ma się co zastanawiać - jak gzdieś zaśpiewają trzy stówy mniej, to na pewno nie będzie dobrze - albo chińska benzyna (lub co gorsza gaz) albo obetną na czym innym :) Szczerze polecam - dodam, że mój współlokator również zdał za pierwszym razem (razem poszliśmy na kurs)