Widok

Nareszcie nowa jakość w Gdańsku

Kilkukrotnie byłem gościem w restauracji Basi. Po pierwszej wizycie wiedziałem, że będę częstym gościem. Nareszcie znalazłem miejsce w którym można bez pośpiechu delektować się wspaniałym jedzeniem i doskonałymi winami. Co do jakości potraw - wspaniałych - można napisać osobną opinię - dla nas smak i wygląd (również ważny) był bez zarzutu. Wystrój niesamowity, uznanie dla Basi za odwagę - konserwatystów może szokować, ale osiągnięty standard dla mnie idealny. Zaskoczony jestem jakością wina domu... Naprawdę w porządku, a cena wyjątkowo przystępna. Byłem z gośćmi z za granicy. Obsługa bez problemu radziła sobie z obsługą w jęz. angielskim i niemieckim i to na niezłym poziomie. Bez żadnych ale polecam wszystkim. Przystępność cen ustaliłem na 5, ale na coś musiałem ponarzekać... A poza tym, pięknie by było otrzymać sponsorowany przez kogoś znakomity posiłek :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu:

witam panie marcinie,

jest nam wszystkim niezmiernie miło, czytaliśmy ten komentarz wszyscy, cała załoga restauracji!!

za tak piękne słowa dziękujemy serdecznie i chętnie napijemy się z państwem lampkę prosecco :))))))))

pozdrawiam, br
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry