Restauracja Ritz

Restauracje

Gdańsk, Szafarnia 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
AJ - ocena Bardzo polecam restaurację Pani Basi. Po raz kolejny byliśmy na kolacji i...
~AJ
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 26 października 2023

Bożena - opinia Najwyższa jakość,super obsługa,wyśmienity smak potraw,miła atmosfera.️
~Bożena
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 11 lipca 2023

Bc - opinia wątek zamknięty Srednio, raczej popularne na fali programu. Bardzo negatywnie odbiwrqm...
~Bc
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

wojtek - opinia wątek zamknięty Mega super miejsce, romantyczna kolacja gwarantowana, dania przecudowne!
~wojtek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 października 2021

magda - opinia wątek zamknięty To wyjątkowe miejsce. Zarówno jakość serwowanych potraw jak i ich...
~magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

Rodzinnie wątek zamknięty Będąc na spacerze rodzinnym(grupa 7+1)natrafiliśmy na wspomnianą...
~marcin
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Po wizycie 23.08.2017 - polecam! wątek zamknięty Po pierwsze odniosę się do często pojawiających się zarzutów: - wysokie ceny...
~.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Kuchnia dobra, ale niesmak pozostał.... wątek zamknięty Dobry standard, ale dosyć dziwne, że nie dają paragonów fiskalnych, zamiast...
~Andrzj
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

Bardzo smacznie wątek zamknięty Wybraliśmy się dzisiaj do tej restauracji - wystrój nowoczesny i przyjazny,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Nieziemsko pysznie wątek zamknięty Jadłem krem z batatów, okonia oraz lody z kaszy gryczanej i cykorię (te lody...
~Marcin
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

NIE POLECAM wątek zamknięty Byłem na obiedzie z małżonką. Powiem krótko : Ceny ABSTRAKCJA, ilość jedzenia...
~Degustator Gdański
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Polecam ciągły wyścig i starania wątek zamknięty Potrawy rewelacja, chociaż każdy znajdzie dziurę w całym. Cudownie, że...
~realistka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2016

Najlepsza kuchnia autorska w Trójmieście wątek zamknięty Przepyszne dania, podane ze smakiem i pasją! polecam na eleganckie kolacje, a...
~Miły Gość:)
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Po prostu polecam- idealna wizyta, pełnia satysfakcji. wątek zamknięty Tak , wystrój jest nowoczesny, ale kompletnie mi to nie przeszkadza, jest...
~Jakub
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Moja druga wizyta w tej restauracji wątek zamknięty Byłam z moją mamą (89 lat) oraz sąsiadką biedną emerytką. Wszystkie trzy...
~Jadwiga Kowalczyk
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

niestety duży zawód wątek zamknięty Nie ukrywam, że miałam duże oczekiwania w stosunku do tej wizyty, ale i ceny...
~Iwona
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

nie polecam, w okolicy jest wiele lepszych lokali wątek zamknięty Pierwszy raz spotkałem się z taką rozbieżnością jeśli chodzi o to co było w...
~Gdańszczanin
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

Naprawde polecam - kucharz wątek zamknięty Moja kolacja skladala sie z 3 dan (zakaska - buraki z kozim serem , danie...
~Pawel
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 października 2015

Najlepsza restauracja w Trojmiescie wątek zamknięty Prawie trzy tygodnie temu jadłam fantastyczny obiad u Basi Ritz . Każdy...
~Alicja Mueller
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

jakość przede wszystkim wątek zamknięty Zmiana warty, "Pod Łososiem" czas zamknąć. Gratuluję!
~wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry