Widok
niestety duży zawód
Nie ukrywam, że miałam duże oczekiwania w stosunku do tej wizyty, ale i ceny pozwalały myśleć że jedzenie będzie wyśmienite. Zacznę od wystroju - zauważyłam, że już żadna restauracja nie robi wystroju "na bogato" i króluje raczej styl skandynawski, ale w tej restauracji czułam się jak w magazynie: duża goła przestrzeń z kablami na suficie i wiszącymi żarówkami. Jeśli chodzi o jedzenie, zamówiłam makaron w sosie pomidorowym - niestety ani sam makaron ani sos nie był zbyt smaczny. Pan wystawiający opinię z wizyty 18.11.2015 przypuszczam jadł to samo gdyż narzekał na czosnek, a ilość czosnku w tej potrawie była nie do zniesienia. Dodam, że bardzo lubię czosnek i dodaję go do wielu potraw. Mąż zamówił kaczkę - była ok, ale dość przeciętna i bez fantazji. Ceny bardzo wysokie w stosunku do jakości dań.
Moja ocena
Restauracja Ritz
kategoria: Restauracje
obsługa: 3
menu: 3
jakość potraw: 3
klimat i wystrój: 1
przystępność cen: 2
ocena ogólna: 2
2.3
* maksymalna ocena 6