Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
deedee0075@gmail.com - ocena nowy temat Wspaniale przedszkole, w którym stosowana jest metoda Montessori. Moje drugie...
~deedee0075@gmail.com
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 marca 2024

agata - ocena nowy temat mam dwoje dzieci ktore uczeszczaja do NWS od grudnia 2020 corka zaczela majac...
~agata
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 marca 2024

Zuzanna Krawiec - ocena nowy temat To najlepsze miejsce w jakim można zostawić malucha pod opieką. Bardzo...
~Zuzanna Krawiec
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 marca 2024

Marcin Kałkus - ocena nowy temat Jako rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za wszystkie chwile...
~Marcin Kałkus
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 marca 2024

Natalia - ocena nowy temat Już od prawie trzech lat jesteśmy częścią społeczności Naszego wspólnego...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 marca 2024

Martyna - ocena nowy temat Wspaniałe, bliskościowe miejsce , zaangażowana i ciepła kadra, kameralna...
~Martyna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 marca 2024

Mama Poli P. - opinia Najlepsze przedszkole, cudowne Panie, edukacja Montessori z prawdziwego...
~Mama Poli P.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2022

Kamila - opinia wątek zamknięty Nasz dwuletni synek uwielbia chodzić do tego przedszkola, jest w nim miejsce...
~Kamila
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Kameralne, przyjazne dziecku miejsce wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moim dzieckiem w przedszkolu. Bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

100% Montessori wątek zamknięty To niezwykłe, ciepłe miejsce na mapie Trójmiasta. Moje dziecko chodzi do...
~mama Dominika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

cudowne miejsce dla dzieci wątek zamknięty Moja córka uczęszcza do tego przedszkola od września 2014 r. Przedszkole jest...
~monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry