Jestem mega zadowolona z przedszkola. Mam trójkę dzieci, każde chodziło do innej placówki. Tu jednak jest najlepiej, cudowne Panie , które uczą faktycznie dzieci przez zabawę przy jednoczesnym czasie do wspólnej zabawy. Dodatkowy plus że dzieci maja dodatkowe zajęcia , które są w przyzwoitych cenach i odbywają sie w trakcie dnia przedszkolaka. Nie musi syn zostawać dłużej. Wycieczki organizowane przez radę i wszystki wyjazdy, a składka nie jakaś kosmiczna. Ogromny plus za angielski przy zgodzie całej grupy. Najlepiej zarządzane przedszkole z jakim mialam doczynienia. Wielki ukłon dla całej kadry , pracowników. Jesteście wspaniali, pomocni i życzliwi. Jestem mega zadowolona , że właśnie to przedszkole wybraliśmy.