Widok

Natalia R. - opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić APJ jako szkołę jazdy, która jest nastawiona na Klienta i jego potrzeby, która potrafi nauczyć jeździć, a nie tylko zdać egzamin. Jako totalny laik z jazdy samochodem, udało mi się przejść przez kurs teoretyczny i praktyczny, i zdać egzamin państwowy z poczuciem, że mogę wsiąść w swoje auto bez obaw i strachu. Instruktora, którym był pan Michał Ciepliński, nie zamieniłabym na żadnego innego. W trakcie kursu potrafił opanować moje nieskoordynowane zachowanie, zawsze zachowywał najwyższą uwagę na tym, co się dzieje na trasie i co ja robię. Mimo, że "nie patrzył", to widział, pomógł, wytłumaczył, pokazywał schematy działania w różnych stresowych sytuacjach, ćwiczyliśmy wszystko, co miałam na egzaminie państwowym i przejechaliśmy też te trasy. Bez problemu mogłam się umówić na próbne jazdy na placu w PORD w Gdyni, dogadać godzinę, termin, które pasowały nam obojgu. Moim zdaniem najlepszy instruktor na świecie!
Co do obsługi w biurze, to też muszę powiedzieć, że była na najwyższym poziomie. Miłe Panie bezproblemowo ustalały/ zmieniały i czasami odwoływały (na moją prośbę) terminy jazd telefonicznie, a płatności mogłam dokonać przelewem, z domu.

wypowiedź zmoderowana ( 2019-12-09 13:40:17)

Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Życzymy zawsze SZEROKIEJ DROGI! Dziękujemy za współpracę.

wypowiedź zmoderowana (obiekt z panelu, 2019-12-09 13:40:17)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry