Natalia - ocena
~Natalia
46.112.238.*
(1 dzień temu) 25 czerwca 2026 o 17:12
Bardzo polecam to miejsce . Świetna atmosfera i wiele fajnych atrakcji dla dzieci . Można również w kąciku dla rodziców wypić smaczną kawkę . Moje dzieci uwielbiają tu przyjedzac .
0
0