Widok

Natalia - opinia

Zastanawiasz się nad wyborem OSK?
Niedawno też miałam ten dylemat po latach postanowiłam nadrobić zaległość z przeszłości i w końcu zostać kierowcą (kat B).
Znajomi podpowiedzieli mi osk alfaprofesjonalne podejście do kursantów (wiedza, indywidualne podejście), autorskie metody nauczania (przez kilku instruktorów na początku), optymalizacja czasu na trasach egzaminacyjnych, kursy przyspieszone, dobra organizacja układania harmonogramu jazd
i dokonałam wyboru
najlepszy wybór, który mogę polecić każdemu!!!
Do egzaminu wybrałam Romka super instruktora, który zwracał uwagę na każdy szczegół jazdy i nie odpuszczał! Pomógł opanować nie tylko technikę, ale i stres za kierownicą (związany z traumatycznymi historiami z przeszłości). Człowieka niezwykle cierpliwego i zaangażowanego w swoją pracę.
Dzięki niemu dziś jestem kierowcą! dziękuję!!!

Przy okazji podziękowania dla wszyscy instruktorów, z którymi miałam przyjemność wykazywali się profesjonalizmem i życzliwością nawet w najtrudniejszych drogowych sytuacjach.

Na koniec dziękuję również właścicielowi p. Michałowi za całokształt organizacyjno-logistyczny! dziękuję!!!
Moja ocena
ALFA kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Natalio. Bardzo dziękujemy za opinię i za te miłe słowa. Gratulujemy pozytywnego wyniku egzaminu!!! Jest Pani teraz pełnoprawnym Kierowcą !!! Trzymamy kciuki za Panią na wszystkich drogach. Proszę jak najszybciej wsiąść do swojego autka i śmigać po drogach ;)
Pozdrawiamy
Zespół osk alfa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry