Pierwszy raz stanęłam przed decyzją o sprzedaży mieszkania. Pierwsze kroki skierowałam do 2 znanych i działających od lat na rynku agencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Niestety, nie był to dobry wybór. Zupełnie przypadkiem trafiłam do Agencji Income House i postanowiłam „dać jej szansę”. I to był strzał w 10 ! Bardzo sympatyczny Pan Krystian cierpliwie i z uśmiechem szczegółowo odpowiadał na moje (pewnie naiwne czasem) pytania. Wiedząc, że bardzo zależy mi na szybkiej realizacji sprzedaży, błyskawicznie znalazł czas na dokonanie niezbędnych formalności. Fachowe doradztwo, znajomość rynku nieruchomości i długoletnie doświadczenie w branży sprawiło, że poczułam, ze jestem „w rękach” odpowiedniej osoby. Oczywiście mieszkanie jest już sprzedane – poszło szybko i za bardzo dobrą cenę. I nie wątpię, że ogromna w tym zasługa Pana Krystiana. Szczerze polecam tę Agencję – moje wcześniejsze obawy, że sprzedaż mieszkania to proces długotrwały i skomplikowany rozwiały się dzięki Income House.