Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iza - opinia Trudna, duża nieruchomość z nieciekawym rozkładem została dobrze sprzedana...
~Iza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lutego 2023

Kinga Piasecka - opinia wątek zamknięty Z polecenia koleżanki, skorzystałam z usług firmy przy sprzedaży mieszkania...
~Kinga Piasecka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 grudnia 2020

Wojtek - opinia wątek zamknięty Duża pomoc w wyszukaniu mieszkania, dobrego na wynajem, którego nie było w...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 listopada 2020

jacek - opinia wątek zamknięty Z zaangażowaniem i bezproblemowo :)
~jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lipca 2020

Łukasz B. - opinia wątek zamknięty Z przyjemnością mogę polecić Pana Krystiana jako osobę kompetentną, rzetelną,...
~Łukasz B.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 maja 2020

Aga - opinia wątek zamknięty od początku dobre przygotowanie ceny zbliżonej do prawdziwych cen sprzedaży...
~Aga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 maja 2020

Robert - opinia wątek zamknięty Wrażenia bardzo pozytywne. Dziękuję za aktywność przy wynajęciu mojego...
~Robert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 maja 2020

Waldemar Brzozowski - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam skorzystanie z usług Pana Krystiana właściciela firmy Income....
~Waldemar Brzozowski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 stycznia 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo wdzięczna Panu Krystianowi za pomoc w wynajęciu apartamentu....
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 stycznia 2020

Mirka - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt. Pan Kamil w profesjonalny sposób przedstawił ofertę....
~Mirka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 listopada 2019

Natalia - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz stanęłam przed decyzją o sprzedaży mieszkania. Pierwsze kroki...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Pan Krystian to fachowiec który bardzo rzetelnie traktuje swoja pracę ....
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 listopada 2019

Anna - opinia wątek zamknięty income house &Apartament to firma godna polecenia. Nie byłam przekonana do...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 października 2019

Wioletta - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług i pośrednictwa firmy. Firma spełniła...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2019

Kasia - opinia wątek zamknięty Pan Krystian Pankiewicz pomógł mi sprzedać moje mieszkania, które wcześniej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 października 2019

Aneta Kalewska - opinia wątek zamknięty Bardzo długo nie mogliśmy sprzedać domu, a potrzebowaliśmy gotówkę na za trzy...
~Aneta Kalewska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 września 2019

Pomoc przy sprzedaży mieszkania wątek zamknięty Bardzo dobrze wspominam pomoc pana Krystiana dla moich rodziców przy...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2019

Indywidualne podejście do klienta wątek zamknięty Zakup mieszkania z pomocą Income przebiegł bardzo sprawnie - można powiedzieć...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2019

Super sprawnie i szybko wątek zamknięty Dziekuje za finalizacje transakcji sprzedaży mieszkania. Jestem mile...
~Daniel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2019

Świetna współpraca! wątek zamknięty Po pierwszym spotkaniu z p. Krystianem było widać wieloletnie doświadczenie...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry