Widok

Naturalne mydła Gdzie kupię?

Czy jest jakaś mydlarnia, w ktorej kupię naturalne mydła? W zasadize to znam jedynie mydlarnię u franciszka ale tam są jedynie mydła glicerynowe :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie tylko. Widziałam tam ostatnio jak byłam mydła z aleppo oraz mydło afrykańskie. Nie zdecydowałam sie jednak na zakup, bo ceny mają trochę zbyt wysokie moim zdaniem i jednak przez internet można kupić sobie mydełka o wiele taniej. Bierzesz też pod uwagę zamówienie przez internet? Bo w Polsce jest wiele dobrych mydlarni z naturalnymi mydełkami.

Na przykład Ministerstwo Dobrego Mydła: http://www.ministerstwodobregomydla.pl/ ( ich nazwa zawsze mnie rozbraja)
Albo Olivia Plum : https://www.oliviaplum.pl Którą to firmę odkryłam ostatnio, ich mydła bardzo ładnie pachną. fajnie sie pienią. No i są na bazie oliwy z oliwek. Kupuję tam również olejek do demakiażu ( dłuuuugo nie mogłam się przekonać do mycia twarzy olejkiem ale okazało się, że radzi sobie ze ściąganiem makijazu lepiej niż niejeden micel).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przetestowałam ostatnio mydło afrykańskie, w sumie to mam mieszane uczucia. Nieładnie pachnie, jeszcze gorzej wygląda ( moja siostra skomentowała, ze pewnie jest to kupka słonia:D ). Z drugiej strony fajnie nawilża skórę.
Jesli chodzi o działanie to mydła o których tutaj piszesz różnią sie czymś od mydeł glicerynowych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj i to zdecydowanie. Gliceryna to gliceryna. W dużej ilości może wysuszac skórę i u mnie tak było. Dlatego też przestałam używać tych mydeł... Metoda "na zimno" oznacza, że cała reakcja tłuszczy i ługu sodowego zachodzi w możliwie najnijższej temperaturze (28 -45 stopni Celsjusza)dzięki czemu oleje zachowują swoje dobroczynne właściwości dla skóry. I tak właśnie jest ze wspomnianymi przeze mnie mydłami. Moze coś znajdziesz w sklepach ze zdrową zywnościa (czasami jest również tam półka z kosmetykami) ale nie wiem czy na pewno. Sama zamawiam właśnie przez neta. Tydzień temu złożyłam na Olivia Plum spore zamówienie oraz dorwałam tam olejek do demakijażu (jestem pod wrażeniem jak dobrze radzi sobie z usuwaniem makijażu). Jak również dwa nowe mydła. Z makiem i z węglem aktywnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiam od http://relaks.net.pl/dobrej-jakosci-mydlo/ super jakość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiam w BetterLand. Wysyłka nie kosztuje wiele z tego co kojarzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie? (4 odpowiedzi)

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

do góry