Widok

Naturalne sposoby leczenia

Czy znacie może jakieś dobre naturalne sposoby leczenia oraz dbania o zdrowie? Co się u Was sprawdza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mysle, ze urynoterapia powinna poprawic Twoje zdrowie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czkawka
Złagodzimy ja żując liście mięty lub ziarenek anyżu. Jeśli czkawka nie ustępuje, wrzucamy kilka ziaren anyżu do szklanki wrzącej wody i studzimy. Pijemy 20 łyków starając się wstrzymywać przy tym oddech.

Kurzajki
Gdy jest ich dużo, zlikwidujemy je stosując codziennie kąpiele z cieplej wody, w której rozpuszczamy sol morska (20 dag na litr wody). Możemy również przez kilka dni pocierać brodawki pokrojonym głąbem kalafiora (jego soczysta częścią) lub sokiem z jaskółczego ziela.

Nadmierna potliwość nóg
Te nieprzyjemna dolegliwość likwidują kąpiele stop w cieplej wodzie z dodatkiem maki kartoflanej (łyżka na 3 litry) lub w mocnym naparze z herbaty.
Możemy także pocierać pocące się miejsca ałunem, który składa się z siarki, aluminium i potasu. Hamuje on nadmierna prace gruczołów potowych.

Dobrze jest rownież zajrzeć sobie do tej księgarni medycznej https://pzwl.pl/Atlas-anatomii-czlowieka-Sobotta-Tom-2,5077986,p.html W pzwl mają dobre promocje na wiele pozycji medycznych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

u mnie sprawdza się homeopatia, aczkolwiek leki homeopatyczne muszą być dobrze dobrane przez lekarza bądź doświadczonego homeopatę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie ziółka
melisa
dziurawiec
mięta :)

Najlepiej ze swojego ogródka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kobieta

Szukam prawnika rozwodowego (24 odpowiedzi)

Witajcie dziewczyny, szukam dobrego prawnika rozwodowego z Gdańska. Rozwód z orzekaniem o winie....

Kobieca pielęgnacja (3 odpowiedzi)

Widzę, że wiele kobiet uczęszcza na comiesięczne lub dwutygodniowe wizyty u paznokci, rzęs, brwi,...

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

do góry