Nature Life

Depilacja laserowa

Gdańsk, Piekarnicza 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Milena - opinia wątek zamknięty Najlepsze miejsce jakie może być :) dla kobiety w celu poprawy swojego...
~Milena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 października 2020

Pola - opinia wątek zamknięty Polecam ! Przemiła Pani kosmetolog wykonująca zabieg. Depilacja praktycznie...
~Pola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 października 2020

Dominika kliment - opinia wątek zamknięty Polecam, przemiła obsługa:) zakupiłam bon na resztę zabiegów, mam nadzieję że...
~Dominika kliment
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2020

Daniela - opinia wątek zamknięty Polecam! Z początku byłam nieco przestraszona:) ale wszystko zostało mi...
~Daniela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2020

likwidacja przebarwień wątek zamknięty sam pobyt w salonie to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm. Jeśli chodzi...
~basia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Rewelacja! :) wątek zamknięty Swietny kontakt z klientem, pelen profesjonalizm przy wykonywaniu zabiegu, co...
~Julia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 marca 2018

Cudownie wątek zamknięty Zabiegi fotoodmładzania - wspaniałe!
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 marca 2018

Depilacja całkowicie BEZBOLESNA! wątek zamknięty Prawie zasnęłam na fotelu ;) Salon jest profesjonalny, lecz mimo to bardzo...
~nualia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

fotoodmładzanie wątek zamknięty Rewelacja - odmłodziłam twarz, szyję i dekolt. Każdy kolejny zabieg przynosi...
~Jadzia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

Zadowolnam :) wątek zamknięty Bardzo polecam, mila obsluga i sliczny wystroj :)
~Kate
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

polecam wątek zamknięty bardzo miła obsługa i profesjonalny laser diodowy. polecam
~barbara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Polecam! wątek zamknięty Nareszcie sie zdecydowalam i szczerze polecam :) nic nie boli! Bikini...
~Anna sz.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 stycznia 2018

Super :) wątek zamknięty Przemiła atmosfera, komfortowy zabieg, bardzo przystępne ceny - polecam :)
~Joasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

DEPILACJA PACH wątek zamknięty Do tej pory nie wierzę, że nic nie czułam :P POLECAM! :)
~Marcela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry