Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kuba - ocena takie diety że nawet majonez mogę jeść czasem
~kuba
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 2 stycznia 2024

Ola - ocena Mam wiele ciepłych słów dla Pani Mai, Pani Pauliny i tego miejsca :) Zaczęłam...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 18 listopada 2023

Paula - opinia wątek zamknięty Klasa sama w sobie - jeżeli ktoś się jeszcze waha to nie powinien, bo z tą...
~Paula
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lutego 2022

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi Pani dietetyk jest to osoba bardzo profesjonalna,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2021

zosia - opinia wątek zamknięty wspaniała współpraca, pyszne przepisy - dzięki Pani Maji schudłam 12kg w...
~zosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 października 2020

Ela j - opinia wątek zamknięty Do Pani Mai trafiłam z polecenia koleżanki. Bardzo chwaliła sobie współpracę,...
~Ela j
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 maja 2020

Dominika kliment - opinia wątek zamknięty Skorzystałam w z diety online :) bardzo polecam-łatwy i szybki kontakt i...
~Dominika kliment
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2020

Aga M - opinia wątek zamknięty Bardzo się cieszę że trafiłam pod skrzydła p. Mai, wyniki coraz lepsze! Polecam
~Aga M
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2020

Jessika w. - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z diety online :) bardzo polecam!
~Jessika w.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2020

Daniela G. - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Maje! Bardzo przystępnie przekazywana jest wiedza o tym co jeść...
~Daniela G.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2020

Asia LW - opinia wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, aż chce się odchudzać.
~Asia LW
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 stycznia 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Jasny, prosty przekaz informacji. Motywacja do pracy nad sobą....
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 stycznia 2020

Nieznany - opinia wątek zamknięty Pani Maja najlepsza w swym fachu! Doradzi, podbuduje :) i zaraża swoim...
~Nieznany
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 stycznia 2020

Najlepsza :-* wątek zamknięty Chciałam pozbyć się dodatkowych kilogramów które zostały mi po ciąży i dzięki...
~Zadowolona Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2019

Polecam wątek zamknięty Dziękuję Pani Mai za pokazanie, gdzie popełniałam błędy żywiąc siebie i...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2019

Dot usługi dietetycznej wątek zamknięty Do Pani Mai udałem się celem zrzucenia 12 kg. Ostatecznie zrzuciłem 14 kg, co...
~Filip
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2018

Polecam wszystkim obawiającym się diet. wątek zamknięty Gorąco polecam panią Maję wszystkim tym,którzy podobnie jak ja są po licznych...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lipca 2018

Naturelife wątek zamknięty Wybór Nature Life był najlepszym wyborem, jakiego mogłam dokonać. Pani Maja...
~KasiaG
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 czerwca 2018

Epilacja bez bólu.Pełen profesjonalizm.Przystępna cena wątek zamknięty Mimo bardzo nieprzyjemnych doświadczeń z laserami LightSheer Duet i Vectus...
~Natalia P.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 marca 2018

Najlepsza Dietetyk wątek zamknięty Gorąco polecam panią Maję Lewandowska ,wspaniała osoba,duza...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry