Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty Profesjonalna obsluga , bylam na zabiegu oczyszczajacym twarz oraz pedicur i...
~monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 marca 2014

100% usatysfakcjonowana - Polecam! wątek zamknięty Witam, Od dłuższego czasu szukałam sposobu na usunięcie małych potrądzikowych...
~Iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

super salon wątek zamknięty Z całym sercem polecam ten salon .Dziewczyny które tam pracują są bardzo miłe...
~ANDRZEJ
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

piękny naturalny żel french wątek zamknięty BARDZO polecam panią Monikę ,która robi tam paznokcie !!! Jeszcze nigdy nikt...
~ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2012

Jeden z najlepszych salonów w Gdańsku wątek zamknięty Jestem klientką tego salonu prawie od początku jego istnienia.Nigdy nie...
~Maria Onaszko
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 czerwca 2012

Niestety zawiodłam się! wątek zamknięty Nie polecam salonu. Mało profesjonalne podejście do klienta. Robiłam zabieg...
~ivoneczka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Masaż czekoladowy rewelacja! wątek zamknięty Korzystałam z zabiegu masażu gorącą czekoladą który dostałam w prezencie od...
~Milena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

bardzo na tak wątek zamknięty Profesjonalnie, przyjemnie, przystępnie!!! Polecam!
~moni
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 maja 2011

Super gabinet wątek zamknięty Świetna kosmetyczka - pomogła mi z cerą. Dziekuję !
~Violka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 maja 2011

Serdecznie polcam ten gabinet ta kosmetyczke wątek zamknięty Weszlam na ten gabinet przez trojmiasto. Zachecila mnie strona, kosmetyczki...
~K.mroz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 marca 2011

maasaz 1 klasa! wątek zamknięty Jestem stala klientka, bardzo lubie przychodzic w to miejsce poniewaz zawsze...
~An
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lutego 2011

wielki pozytyw! wątek zamknięty Piekny makijaz na studniowke, kolezanki umiarały z zachwytu! Polecam Pania...
~Kasik
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 stycznia 2011

Naprawdę polecam! wątek zamknięty To była moja pierwsza wizyta, ale na pewno nie ostatnia! Bardzo miła i...
~P.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 grudnia 2010

przedluzanie rzes wątek zamknięty Na rzęsach nieoszczędzają, pani robi dokładnie i chyba uzywa dobrego kleju,...
~K.S.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

masaż wątek zamknięty Kapitalnie!!! duzo jezdze po polsce i musze prznać ze pracuje tam jedna z...
~Grażka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 października 2010

ocena wątek zamknięty Super kosmetyczka.Super miejsce.Polecam!
~Magdalena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2010

zadowolona wątek zamknięty O zabiegu thalasso vita & body dowiedziałam się od koleżanki z pracy, która...
~Aga K
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 września 2010

polecam. super gabinet wątek zamknięty Jestem zadowolona. Najlepiej zrobiona mikrodermabrazja. Przemiła i znająca...
~klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2010

Polecam!!! wątek zamknięty Byłam pierwszy raz, ale już wiem, że na pewno niedługo wrócę na kolejny...
~Gosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry