Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Cieszę się, że tu trafiłem! wątek zamknięty Fantastyczna szkoła! Wyróżnia się świetnym podejściem do kursanta i wsparciem...
~Arek S
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Z czystym sercem polecam wątek zamknięty Bardzo polecam, szczególnie Pana Zbyszka dzięki któremu zawsze wiedziałam, że...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Polecam, pełen profesjonalizm i sympatyczna atmosfera wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę jazdy, ja osobiście jeździłam z p....
~Kornelia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

Egzamin zdany na 100%! wątek zamknięty Fantastyczna atmosfera panująca w szkółce oraz zdrowe podejście do kursanta...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2017

Lepszej szkoły nie znajdziecie! wątek zamknięty Bardzo polecam!!!! W żadnej innej szkole nie nauczyłabym się tak jeździć jak...
~M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Szkoła jazdy warta polecenia w 100% wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona zarówno z pana Andrzeja jak i pana Zbyszka, którzy...
~IwonaM
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lipca 2016

Bardzo dobra szkoła, polecam! wątek zamknięty Szkoła godna polecenia, w szczególności polecam instruktora, pana Zbyszka,...
~Bartek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Super przygotowanie do egzaminu, szybki kurs, sympatyczni instruktorzy, cena...
~Zofia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Opinia wątek zamknięty Chciałabym polecić wszystkim Nauke Jazdy Jurkiewicz! Super podejście do...
~Agata
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 października 2015

POLECAM KAŻDEMU KTO CHCE SIĘ DOBRZE I Z PRZYJEMNOŚĆIĄ NAUCZYĆ JEŹDZIĆ :) wątek zamknięty Dokładnie dwa miesiące temu zaczęłam kurs, dziś egzamin zdany POZYTYWNIE za...
~Kasia O.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 października 2015

OSK Jurkiewicz wątek zamknięty Praktyka zdana za pierwszym razem dzięki świetnemu przygotowaniu przez...
~kursant
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

profesionalna szkółka wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

Bardzo fajna atmosfera!!! wątek zamknięty zdałem za pierwszym razem - dziękuję za super przygotowanie panu Andrzejowi....
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Jak zapisywać się na kurs to tylko tutaj !:) wątek zamknięty Polecam z całego serca tą szókłę jazdy, Pan Zbyszek podchodzi do kursanta z...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła. Zadałam za pierwszym razem, a wszytko dzięki...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

Świetna szkoła! wątek zamknięty Zdałem za pierwszym razem! Bardzo dobrzy instruktorzy , zarówno Andrzej jak i...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

Polecam wszystkim wątek zamknięty Dogodne terminy, elastyczne godziny jazdy ze świetnym instruktorem. Szkoła...
~emkaaa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

Teoria i praktyka za pierwszym razem! wątek zamknięty Miła obsługa, wysoki poziom nauczania, niezbędne wyposażenie, wykupiłem...
~Alan D.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Mocno polecam tą szkole. Kurs kupiłem na Grouponie, i nie żałuję. Nie dość że...
~ALC
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

Polecam p. Andrzeja!!! wątek zamknięty Witam, polecam szkolenie u p. Andrzeja jest w stanie chyba wszystko każdemu...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry