Nauka Jazdy Zbyszek

Kursy prawa jazdy

Gdynia, adm. Józefa Unruga 76

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anonimowy - opinia nowy temat Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Zdane za pierwszym razem. W trakcie...
~Anonimowy
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 17 października 2021

Krzysztof - opinia nowy temat Polecam Pana Zbyszka bo bardzo dobrze mnie przygotował do egzaminu i zdałem...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 14 października 2021

Małgorzata - opinia nowy temat Pan Zbyszek był mi polecany przez kilku z moich znajomych, co samo w sobie...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 dni temu

Dominik - opinia nowy temat Godna polecenia, Pan Andrzej uczy bardzo dobrze, teoria zdana za pierwszym...
~Dominik
-

ostatnia odp. 4 dni temu

Bezimienna - opinia nowy temat Najlepsze szkoła w trójmieście! Polecam wszystkich instruktorów szczególnie...
~Bezimienna
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 12 października 2021

Marta - opinia nowy temat Super instruktorzy ! Z ogromna wiedza która potrafią przekazać! Zdałam za...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 dni temu

Damian - opinia nowy temat Super jazda dobra nauka fajna atmosfera. Dobre wskazowki
~Damian
-

ostatnia odp. 6 dni temu

Dominika - opinia nowy temat Najlepsza szkoła do jakiej mogłam trafić, instruktorzy super, wyrozumiali i...
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 dni temu

Natalia - opinia nowy temat Czułam się swobodnie podczas jazd, 0 stresu i super instruktorzy. Jak coś źle...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 dni temu

Karolina - opinia nowy temat Najlepsza szkoła jazdy w Trójmieście. Profesjonalne podejście i świetna opcja...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 dni temu

Kinga - opinia nowy temat Najlepsza szkoła w Gdyni!;) Każdemu bardzo polecam
~Kinga
-

ostatnia odp. 6 dni temu

Marta - opinia nowy temat Egzamin zdany za drugim razem. Atmosfera, poziom nauczania i wskazówki na...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 5 października 2021

Anonimowy - opinia nowy temat Polecam szkółkę bardzo dobra nauka i sympatyczni ludzie
~Anonimowy
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 29 września 2021

Paweł - opinia nowy temat Polecam z całego serca super przygotowanie i atmosfera
~Paweł
-

Oskar - opinia nowy temat Polecam z całego serca Bardzo miła atmosfera podczas wykładów Instruktorzy...
~Oskar
-

Sylwia Iwanowska - opinia nowy temat Serdecznie polecam Naukę Jazdy Zbyszekpełen profesjonalizm,świetnie...
~Sylwia Iwanowska
-

Natalia Janowska - opinia nowy temat Najlepsi z najlepszych! Polecam serdecznie. Nauczą, opieprzą ale zrobią to...
~Natalia Janowska
-

Kamila - opinia nowy temat Polecam w 100 % Najlepsza szkoła Trójmieście Świetna atmosfera połączona z...
~Kamila
-

dodano: 28 września 2021

Julia - opinia nowy temat Serdecznie polecam Naukę Jazdy Zbyszek! Wykłady teoretyczne z panem Zbyszkiem...
~Julia
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 24 września 2021

Natalia - opinia nowy temat Bardzo polecam szkołę Pana Zbyszka. Kurs teoretyczny miałam w wersji online i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 23 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry