Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam :) wątek zamknięty Lekcje z Kylie są świetne, atmosfera jest bardzo przyjazna. Z każdym dniem...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2014

Polecam centrum języka chińskiego Panda wątek zamknięty Zapisaliśmy tam z żoną córkę i jesteśmy bardzo zadowoleni. Córka wraca z...
~Dawid
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 marca 2014

polecam wątek zamknięty Dzień dobry, Serdecznie polecam szkołę języka chińskiego Panda. Oferta jest...
~pilny uczeń
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Polecam :) wątek zamknięty Chiński z Kylie to czysta przyjemność. Atmosfera na zajęciach jest przemiła,...
~Dominika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Na lekcjach z Kylie panuje przyjazna atmosfera, a już po paru zajęciach można...
~Eliza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

mati - opinia wątek zamknięty Kontakt z Kylie znalazłem przez internet i z ręką na sercu mogę powiedzieć,...
~mati
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

Polecam : ) wątek zamknięty Forma prowadzenia zajęć przez Kylie zdecydowanie mi odpowiada. Dla mnie jest...
~Milan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

I really recommend !!! wątek zamknięty I really recommend chinese lessons with Kylie. This language is really hard...
~Mary
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

jest super! wątek zamknięty Lekcje z Kylie to czysta przyjemnosc! Kazdy aspekt nauki jest bez zarzutu -...
~Hanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2012

Chiński z Kylie nie jest taki trudny. wątek zamknięty Z lekcji na lekcję widzę coraz większe postępy w poznawaniu tego trudnego...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

sympatycznie, profesjonalnie wątek zamknięty Kylie pozytywnie podchodzi do ucznia, jest ciepła, miła, a zarazem...
~M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

Polecam wszystkim pragnącym uczyć się języka chińskiego ! wątek zamknięty Wszystkie zajęcia prowadzone przez Kylie są profesjonalnie przygotowane w...
~Artur
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

Jeśli chcesz się nauczyć chińskiego to tylko z Kylie!!! wątek zamknięty Bardzo gorąco polecamy naukę j. Chińskiego z Kylie. Jest świetną...
~Sylwia i Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 grudnia 2011

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Chcę wszystkim polecić naukę chińskiego razem z Kylie. Lekcje z nią to sama...
~Gabi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 września 2011

Polecam!! wątek zamknięty Kylie bardzo profesjonalnie podchodzi do ucznia. Praca z nią to czysta...
~D.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2011

Zdecydowanie polecam ! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy są zainteresowani nauką języka...
~tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

Polecam, polecam, polecam! wątek zamknięty Niezwykle przyjazna atmosfera zajęć, która sprzyja efektywnej nauce!...
~Paulina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lutego 2011

Xué sheng - opinia wątek zamknięty Witam Wszystkich, z czystym sumieniem mogę polecić tą lektorkę. Bardzo...
~Xué sheng
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry