Szkoła Pływania Victoria

Nauka pływania

Gdynia, Armii Krajowej 22

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łuki - opinia Polecam. Pełen profesjonalizm, wyrozumiałość i elastyczność. Efekty treningu...
~Łuki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 grudnia 2022

Robert - opinia wątek zamknięty Do szkółki Pana Sławka zapisałem się gdy ledwo utrzymywałem się na...
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 stycznia 2022

Maciek M. - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim chcącym się nauczyć pływać od podstaw jak i tym już...
~Maciek M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 stycznia 2022

Ewa Martusewicz - opinia wątek zamknięty Wysoki poziom nauczania, indywidualne podejście oraz anielska cierpliwość...
~Ewa Martusewicz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 stycznia 2022

Lukasz - opinia wątek zamknięty Sławek to świetny fachowiec, umiejętnie łączy naukę techniki z pracą nad...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 czerwca 2020

Ada - opinia wątek zamknięty Wysoki poziom nauki, trafne i cenne uwagi techniczne. Zajęcia prowadzone...
~Ada
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lutego 2020

Wojtek - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry poziom nauki pływania. Trener Sławek podchodzi do każdego...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

Najlepsza szkoła pływania! wątek zamknięty Intensywne zajęcia od pierwszej minuty + indywidualne podejście do każdego =...
~ag.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 listopada 2019

Polecam Trenera Sławka wątek zamknięty Witam, Polecam wszystkim Trenera Sławomira, super podejście, duża wiedza i...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2019

Absolutnie polecam Sławka! wątek zamknięty Kochani, chciałabym polecić Wam absolutnie z całego serca szkołę pływania...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 października 2018

Nauka pływania dla wymagających wątek zamknięty Swoją opinie rozpocznę od tego, że bardzo słabo pływałem za nim trafiłem do...
~Jarek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 maja 2018

Szkoła godna polecenia! wątek zamknięty Polecam zajęcia w szkole u Sławka. Profesjonalne podejscie. Elastyczne...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2018

Zdecydowanie polecam!!!! wątek zamknięty Polecam zajęcia u Sławka nie tylko dla początkujących. Ja mialem okazję...
~Kuba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Polecam Sławka wątek zamknięty W 100% polecam nauki u Sławka Wolniaka. W pełni profesjonalnie i w bardzo...
~Jose
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Super trener - Polecam Sławka wątek zamknięty Początki mojej nauki pływania nie były proste. Byłem początkującym uczniem....
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Na początku nie wierzyłem, że nauczę się kiedykolwiek pływać. Niestety lęk...
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Zajęcia ze Sławkiem w znacznym stopniu poprawiły moje umiejętności pływackie....
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

Dobry trener z fajnym podejściem wątek zamknięty Dzięki Sławkowi zaczęłam pływać po wielu latach. Miły, mądry i wymagający...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam Sławka. Atmosfera na treningu bardzo dobra. Elastyczne godziny...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Świetne podejście i super wiedza wątek zamknięty Skorzystałem z pakietu lekcji indywidualnych i jestem bardzo zadowolony....
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry