Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
metal, blues, rock wątek zamknięty Tylko Tadeusz Piesiak z Materii!! Niesamowity gość, w rok czasu nauczyłem się...
~Miediejew
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 grudnia 2010

Słabo !! tylko jeden nurt ,kiepskie tłumaczeni,haotyczność lekcji. wątek zamknięty tylko jazz. to nie nauka gry na gitarze tylko nauka jazzu dla osób ,które juz...
~kogut
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lutego 2009

Ten i nikt inny. wątek zamknięty Rafał to człowiek, który pokazał mi czym jest muzyka przez duże m. To dzięki...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2010

Polecam!!! wątek zamknięty Zaczynałam naukę od zupełnych podstaw, i bardzo się cieszę, że trafiłam pod...
~ala
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2010

Profesjonalizm pełną gęba wątek zamknięty Z Rafałem mam przyjemność współpracować już od kilku lat, rozpocząłem od...
~J.Kardaś
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 marca 2009

Jestem pod wielkim wrażeniem! wątek zamknięty Gram na gitarze od około 7 lat i wydawało mi się, że wiele już potrafię....
~Marcin Konopek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 marca 2009

Polecam! wątek zamknięty Rafał Uhuru Szyjer nauczył mnie tego czego chciałem- grać na gitarze! Ma...
~Tomek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 marca 2009

Uhuru jest najlepszy w mieście!!! wątek zamknięty ..polecam! Fajny koleś i dobrze uczy!! ;)
~agatka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 października 2008

klaudia - opinia wątek zamknięty orientuje sie ktoś w cenach ? ;)
~klaudia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 października 2007

Iza - opinia wątek zamknięty Mogłby ktos z was pogadac ze mną na gg o tych lekcjach itp. Moj nr gg :2969412.
~Iza
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

10

wątków

do góry