Widok

Nauka jazdy kurs kat. C w TOMSET Żukowo.

TOMSET Temat dostępny też na forum:
Szybko i SKUTECZNIE !!! Szczególne podziękowania dla instruktora P.Tomka, który przygotował mnie do egzaminu z każdej strony i pod każdym kątem dzięki czemu zdałem za pierwszym razem. Nie było problemów z ustalaniem godzin ani z niczym innym !! Polecam OSK TOMSET każdemu kto nie miał wcześniej styczności z kierownicą w ciężarówce. Jestem pewien, że jak uzbieram kasę to wracam tam i uczę się do egzaminu na kat.CE. GORĄCO POLECAM!!!!!!
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo miło mi się współpracowało , pan Tomek ma super podejście do ludzi. Nie przekłada jazdy, świetnie tłumaczy. Z ręką na sercu mogę powiedzieć ze TOMSET jest najlepszy. ;) Pozdrawiam
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super współpraca, Pan Tomek ma bardzo miłe podejście do kursantów, możliwość jazdy prakycznie we wszystkich godzinach no i oczywiście nauka jazdy nie tylko pod kątem egzaminu ;) Zdałem kat. B, a aktualnie jestem w trakcie robienia kat. C z której również jestem bardzo zadowolony.''TOMSET" polecam wszystkim ze szczerym sumieniem ;)
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zdawałem na kat. B i też się pod tym podpisuję. Nauka bardzo przyjemna, bardzo elastyczne godziny jazdy(zawsze się znajdzie dla Was czas). P Tomasz przedkłada naukę jazdy ponad ograniczanie się tylko przygotowania do egzaminu. No i oczywiście zdałem za pierwszym razem :)
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomimo tego że jeździłem już kilka lat jako kierowca solówką, w trakcie robienia kategorii C+E dowiedziałem się wielu przydatnych rzeczy od Pana Tomka ;) miła atmosfera podczas przygotowania do kursu no i oczywiście przygotowanie pod kątem pracy w tym zawodzie. Serdecznie polecam i pozdrowienia dla Pana Tomka!!!
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ikona spokoju,cierpliwości i z uśmiechem-tak wspominam P.Tomka.
bardzo dziękuję za naukę.Wysyłam teraz wszystkich na naukę do Tomset :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry