Widok

Nauka języka angielskiego - pytanie.

Jakie według Was są najlepsze metody żeby się nauczyć języka angielskiego?? Szkoła, samodzielna nauka czy korepetycje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zależy od obecnego poziomu znajomości języka. Jeśli chodzi o pierwsze kroki poleca oglądanie filmów angielskich z napisami. Zacząć od krótkich filmików youtube co by się osłuchać. Blisko 30% słówek oglądając około 10 raza to samo powinno mimowolnie wpaść do głowy ;) Później może trochę lekcji sam na sam z nauczycielem. Gdy juz załapie się podstawy to nie ma sensu płacić komuś za naukę bo bardzo łatwo można samodzielnie opanowywać kolejne zagadnienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie nauka w domu, ale polegająca na praktyce. trzeba dużo ćwiczyć, mam nadzieje że po 4 latach od pytania nauczyłaś się języka. Znam niestety nawet w grupie swoich koleżanek przypadki gdzie uczą się już od 3 lat w szkole językowej i co?
I efektów brak. Ja postawiałam w 100% na praktykę i mi pomógł w tym ten wątek https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/zwroty-po-angielsku-codzinna-rozmowa/

Najbardziej mi zależało na komunikacji, dlatego zaczęłam się uczyć języka naturalnie. Dużo pisałam z ludźmi na chatach później rozmawiałam z native speakerami. Na początku trudno jest się odważyć do rozmowy, ale z czasem jest coraz lepiej i nauka wygląda coraz przyjemniej. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej uczyć się z dobrym nauczycielem, takim, który by Cię motywował i zachęcał do nauki angielskiego. Natomiast sam musisz uznać czy lepiej uczyć się indywidualnie czy w szkole językowej. Ja chodzę na lekcje do szkoły Berlitz i jest super. Mam w grupie fajne osoby, dużo się uczymy i sporo rozmawiamy po angielsku. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

do góry