Widok

Nauki przdmałżenskie w Zukowie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny moze wiecie czy trzeba sie zapisywac na nauki?? i jesli wiecie to kiedy beda w najblizszym czasie
image



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jak chodziłam w zeszlym roku to wyglądało tak ze nauki były co piatek 4 spotkania dostajesz kartke na której pod koniec spotkania podpisuje sie. W środe każda 1 miesiaca idzie się do poradni małżeńskiej i tak po pierwszym ogólnym spotkaniu zapisujesz sie na nastepne (te spotkania powinny być indywidualne ale czasem jest kilka par bo jest za dużo osób naraz no i czasem terminy gonią). Jeśli niebędzie Cie na którymś spokaniu w piątek to nastepne jest za mięsiąc dotyczące tego zagadnie nia. Ogólnie to są cztery zagadnienia i każdy piątek innego dotyczy dlatego lepiej iść szybciej na nauki bo zawsze wiadomo może coś wypaść. Jak pójdzisz na pierwsze spotkanie to dostaniesz kartke od nauk na której bedziesz zbierać podpisy no i rozkład zajęć. To wszystko co pamiętam mam nadzieję że pomogłam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuej bardzo pomogłas. A wiesz mniej wiecej gdzie jest ta szkola parafialna w ktorej sie to odbywa??
image



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoła parafialna jest przy kościele WNMP po klasztornym. Tym najstarszym kościele w Żukowie. Znajduje się on przy dolnym rądzie trasa na Kościerzyne.. widać go z daleka. Obok biały wysoki budynek to ta szkoła...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dziękuje:)
image



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żukowo

niepubliczne przedszkole Kotek w Borkowie (4 odpowiedzi)

witam proszę o opinię o przedkolu Kotek w borkowie. Mial ktoś do czynienia z tamtymi paniami?...

do góry