Widok

Nauki przedslubne

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
CZy ktos moze wie gdzie zaczynaja się niedługo nauki przedslubne.słyszałam o 4 dniowych naukach w okrąglaku na Przymorzu.Oboje pracujemy w takich godzinach ze te nauki sa dla nas ogromnym kłopotem bo razem jak narazie bywamy tylko w soboty.i w nocy aha czy jest to odpłatne i jezeli tak to ile, Z góry dziękuję za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iwka!
Nauki w Okrąglaku zaczynają się po drugiej niedzieli miesiąca, czyli w najbliższy poniedziałek. Trwają 4 dni pod rząd po 45 min. Niestety nie wiem o której godzinie się rozpoczynają, najlepiej jak tam zadzwonisz (numer tel. znajdziesz w Weselniku. Nauki są bezpłatne. Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iwka!
Nauki w Okrąglaku zaczynają się po drugiej niedzieli miesiąca, czyli w najbliższy poniedziałek. Trwają 4 dni pod rząd po 45 min. Niestety nie wiem o której godzinie się rozpoczynają, najlepiej jak tam zadzwonisz (numer tel. znajdziesz w Weselniku. Nauki są bezpłatne. Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hello interesuje mnie poradnictwo rodzinne w Gdyni, czy ktos ma jakis namiar.....dzieki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nauki w Okrąglaku zaczynaja się 14 czerwca o godzinie 19.00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

do góry